Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Роботизація бізнесу (beta)


Роботизація бізнесу (RPA) - це інструмент для автоматизації процесів компанії. Автоматизувати можна практично будь-який процес компанії, особливо в якому бере участь кілька людей. Якщо ви плануєте відрядження, з RPA не потрібно бігати по кабінетах збирати підписи керівництва, а потім ще ходити в бухгалтерію погоджувати всі витрати. Просто створіть невеликий процес і запускайте його кожен раз, коли це необхідно.

Чим RPA відрізняється від бізнес-процесів

У Бітрікс24 вже давно є бізнес-процеси, за допомогою яких компанії автоматизують свою роботу. Ми отримували багато зворотного зв'язку, де наші клієнти просили спростити інструмент. Особливо актуально це було для невеликих процесів, наприклад, узгодження простого звіту.

Створення процесу в RPA схоже на роботу з роботами в CRM або завданнях. Спочатку ви створюєте стадії, за якими рухається процес, а потім додаєте дії на кожен етап процесу. Наприклад, для процесу з відрядженнями можна створити стадії "Затвердження відрядження" та "Оплата квитків і проживання". Спочатку ми відсилаємо керівнику завдання затвердити відрядження, а потім відразу відправляємо всю інформацію бухгалтеру на оплату.

[n]Роботизація бізнесу (RPA) є на всіх тарифах Бітрікс24, включаючи безкоштовний. Різниться лише кількість процесів, які можна створити. Детальніше на сторінці тарифів.[/n]

Що знаходиться в пункті меню Роботизація бізнесу

Роботизація бізнесу - список всіх шаблонів бізнес-процесів, які ви можете запустити. Тут можна змінити налаштування процесу.

Бізнес-процес - тут знаходиться канбан зі списком стадій процесу, завданнями та діями. Створіть елемент на першій стадії канбана, щоб запустити бізнес-процес.

Усі завдання - у яких процесах потрібна ваша участь. Керівнику відділу буде видно всі завдання його підлеглих, а адміністратор - всі завдання співробітників.