Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Сайти

Сайт - обличчя будь-якої сучасної організації. Він може рекламувати товари та послуги, отримувати зворотний зв'язок або просто сповіщати про майбутні події. Але мета завжди одна - сайт допомагає розвиватися вашої компанії.

Тепер прямо в Бітрікс24 є можливість створити власний сайт! Оберіть потрібний шаблон, змініть його під себе та ось вже через 20 хвилин ви готові отримувати нових клієнтів. Сайт буде за замовчуванням підтримувати CRM-форми, відкриті лінії та запит зворотного дзвінка. Тобто ваші відвідувачі автоматично надійдуть в CRM, та ви можете відразу почати працювати з ними :)

Кому може бути корисний сайт в Бітрікс24?

Всім, хто по-справжньому хоче розвитку своєї компанії! Бітрікс24 дозволяє просто та швидко створювати сайти практично будь-якої спрямованості. Від зовсім простих лендінгів до більш серйозних багатосторінкових ресурсів!

До того ж, сайти створюються за допомогою зрозумілого інтерфейсу, з яким зможе розібратися будь-який співробітник компанії, навіть без спеціальної підготовки та освіти.

Як почати створювати сайт?

Для того щоб почати, вам не потрібно проводити довгих нарад, наймати дизайнерів та верстальників! У Бітрікс24 є велика кількість вже готових шаблонів. З їх допомогою ви можете створити сайт за специфікою вашої компанії! Оберіть що підходить та почніть створювати ваш сайт прямо зараз!

[n] Зверніть увагу, що ви не обмежені головною сторінкою. Кожен сайт може включати в себе будь-яку кількість сторінок! Таким чином, в ваших силах створити цілий інформаційний портал вашої компанії. [/n]

Скільки сайтів можна створювати?

  • На безкоштовній версії доступна публікація тільки одного сайту з необмеженою кількістю сторінок.
  • На тарифах CRM+, Завдання+ та Команда - 10 сайтів.
  • Тариф Компанія відкриває доступ до необмеженої кількості сайтів.
[n]

Примітка: можна створити будь-яку кількість сайтів. Але опублікувати можна тільки ту кількість, що доступна на вашому тарифі.

Детальніше можна дізнатися на сторінці порівняння тарифів.

[/n]

Не сумніваюся, ви оціните цей класний інструмент! Він допоможе вашій компанії зробити впевнений крок вперед, заощадивши значні кошти, час та нерви :)

Рекомендую також прочитати: