top_ua
Вхід

Складові безпеки корпоративного порталу

При розробці коробкової версії Бітрікс24 ми забезпечили підтримку всіх складових безпечного веб-застосунку.

  1. Продумана архітектура безпеки і розмежування доступу

    «Бітрікс24» в коробці »забезпечує ефективну політику розмежування доступу користувачів і груп користувачів до матеріалів і сервісів, яка гнучко визначає права і повноваження кожного співробітника.

  2. Захищеність програмного коду від вразливостей

    Програмний код продукту «Бітрікс24» в коробці» перевірений, а оновлення постійно тестуються внутрішньою службою інформаційної безпеки на стійкість до відомих загроз. Крім цього, було проведено аудит архітектури системи безпеки та її програмної реалізації. Аудит виконаний Positive Technologies - провідною компанією в області інформаційної безпеки.

  3. Безпека інформаційного середовища

    Корпоративний портал працює на веб-сервері, який в свою чергу функціонує в операційній системі. Для зберігання даних використовується СУБД, для роботи скриптів - інтерпретатор PHP. Також задіяна маса інших програм і сервісів, пов'язаних з правильною роботою всіх функцій порталу. Адже будь-який компонент даної складної інфраструктури може бути слабкою ланкою з точки зору безпеки, а, значить, бути потенційним джерелом загроз.

Ми поставляємо спеціальний пакет «Бітрікс: Віртуальна машина», що представляє собою пакет серверного ПЗ, правильно підібраного і сконфігурованого для забезпечення безпечної роботи продукту «Бітрікс24» в коробці».

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження