Підтримка24

Технологія SiteUpdate

Продукт «Бітрікс24» в коробці» постійно оновлюється, випускаються нові функціональні можливості модулів, оновлення для інтерфейсу, нові версії.

Оновлення продукту виконується за технологією SiteUpdate, яка дозволяє без додаткових витрат завантажувати та встановлювати оновлення без залучення технічних фахівців. Оновлення не зачіпають публічну частину вашого сайту, не порушують контент і повністю виключають втрату даних.

Технологія SiteUpdate

Унікальна технологія SiteUpdate дозволяє без додаткових витрат завантажувати оновлення продукту і нові модулі. Дані завантажуються з сайту компанії «Бітрікс» через веб-інтерфейс адміністративного розділу продукту. Оновлення не зачіпають публічну частину Бітрікс24, повністю виключаючи втрату даних.

При завантаженні оновлень запитується ліцензійний ключ продукту. Після перевірки оновлень системи, власнику пропонується обрати, які оновлення та модулі необхідно завантажити. Усі оновлення та нові модулі спочатку "стискаються", а потім завантажуються на портал власника. Компресія даних в кілька разів збільшує швидкість завантаження оновлень продукту.

Таким чином, власник продукту може підтримувати постійну актуальність системи і оперативно отримувати нові модулі.

Установка бета-версій продукту

Усі оновлення продукту попередньо випускаються в бета-версії та проходять тестування. Тільки після остаточної перевірки зміни стають доступні в стабільній версії.

Бета-версія - це версія оновлень, яка до виходу тестувалася тільки всередині компанії розробника. Вона містить останні доступні зміни продукту. Бета-версія стабільна, але вимагає додаткової перевірки.

Під час тестування оновлень всі користувачі можуть взяти участь в тестуванні та повідомити розробникам продукту про можливу некоректну роботу модулів.

За замовчуванням на сайті включена установка тільки стабільних версій оновлень. Якщо ви вирішите взяти участь у тестуванні оновлень, включіть установку бета-версій на сторінці оновлень в адміністративному розділі вашого сайту.

Що дає оновлення системи?

 • Нові можливості

  Розвивайте ваш корпоративний портал, додавайте нові можливості для ваших співробітників і робочих груп. Постійно отримуючи оновлення, ви завжди будете мати останню версію продукту. Нові функціональні можливості виходять з оновленнями продукту і стають доступними кожному клієнту.

 • Безпека сайту

  Корпоративний портал є традиційним програмним застосунком, який працює в рамках операційної системи і серверного програмного забезпечення, використовує сервісні функції операційної системи та інших програмних продуктів. Це означає, що питанням безпеки повинна приділятися серйозна увага.

  Використання системи оновлень SiteUpdate надійно захистить ваш проєкт від вже відомих і знову виявляються небезпек, пов'язаних з роботою в мережі Інтернет і захистом даних.

 • Безкоштовні оновлення

  Кожен користувач продукту протягом 1 року після покупки може безкоштовно отримувати всі оновлення продукту. Надалі можна продовжити термін дії оновлень за пільговим або стандартним варіантом.

  На всіх продуктах «Бітрікс24» вартість продовження складає 25% від ціни ліцензії. Термін активності ліцензії продовжується на один рік з моменту активації купона. Активувати купон продовження можна до закінчення періоду активності ліцензії протягом 30 днів. Протягом року ліцензію можна продовжити тільки один раз.

  Детальніше про продовження можна дізнатися у спеціальному розділі.

Допомогло!
Дякуємо :)
Необов'язково:
Залишити відгук про статтю
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Залишити відгук про статтю
Маю додаткові запитання
Замовити впровадження