top_ua
Вхід

Віртуальна машина BitrixVM

Ми розробили спеціальний безкоштовний програмний продукт - готовий до негайного використання віртуальний сервер, повністю налаштований, протестований і адаптований для оптимальної роботи з продуктами «Бітрікс».

Види віртуальної машини Бітрікс

«Віртуальна машина» поставляється в декількох варіантах:

«Бітрікс: Віртуальна машина» (BitrixVM)

«Бітрікс: Віртуальна машина »(BitrixVM) спеціально налаштована для швидкого виконання програмних продуктів «Бітрікс»: розгортається за хвилини і відразу ж готова до роботи! На віртуальну машину можна не тільки встановити ознайомчі версії продуктів «Бітрікс», а й перенести свої, вже готові проекти.

Даний тип віртуальної машини поставляється для різних гіпервізорів в образах VMWare, OVA (Sphere та ін.), VirtualBox, HyperV.

Ви просто встановлюєте плеєр або гіпервізор на своїй операційній системі, імпортуєте образ і запускаєте віртуальну машину.

«Віртуальна машина «Бітрікс24» - CRM» (VMBitrix.CRM)

Віртуальна машина «Бітрікс24» - CRM » (VMBitrix.CRM) збирається на базі BitrixVM. Це готове рішення для CRM - всередині машини теж саме, що і в основній машині BitrixVM, окрім декількох пунктів меню.

Детальніше про VMBitrix.CRM можна прочитати в спеціальному уроці.

Даний тип віртуальної машини поставляється для різних гіпервізорів в образах VMWare, OVA (Sphere та ін.), VirtualBox, HyperV, а також як sh-скрипт установки на окремий сервер.

«Бітрікс: Веб-оточення» - Linux (BitrixEnv)

«Бітрікс»: Веб-оточення»- Linux (BitrixEnv) служить для швидкої і простої установки всього ПЗ, необхідного для роботи продуктів і рішень« Бітрікс» на Linux-платформах CentOS 6 (i386, x86_64) і CentOS 7( x86_64).

На відміну від запуску образу віртуальної машини в плеєрі, цей варіант встановлюється на CentOS 6/7 звичайним sh-скриптом для мінімізації впливу віртуалізації на продуктивність сервера.

Основні системні вимоги:

- CentOS 7 Minimal (можна й CentOS 6, але підтримка цієї версії скоро буде припинена).

- Оперативна пам'ять: мінімум 1Гб і вище, якщо використовується модуль Push&Pull (Бітрікс24 в коробці) - 2 Гб і вище.

- Диск: від 10Гб на початковому етапі без урахування ОС.

Автоматично встановлюється і налаштовується mysql-server 5.7 *, web-server (Apache 2.4. *), Php 7.0. *, Nginx 1.12 *, nodejs push-server 1. *, memcached та інше серверне ПЗ.

AMI-образ Amazon EC2

Amazon EC2 - це веб-сервіс, що надає масштабовані обчислювальні потужності і створений для швидкого і простого розгортання веб-застосунків на майданчиках (в хмарах) Amazon.

Фахівцями «Бітрікс» підготовлені сконфігуровані образи BitrixVM (AMI-образи) для швидкого запуску застосунків «Бітрікс» в Amazon EC2. Даний варіант стане в нагоді тим, хто звик всі свої проєкти тримати в хмарах Amazon EC2.

Усі варіанти поставок «Бітрікс: Віртуальна машина» по функціоналу не відрізняються один від одного (за винятком VMBitrix.CRM). Відмінність лише полягає в способі розгортання самого веб-оточення.

Де завантажити?

Завантажити останні версії для всіх варіантів поставок можна на сайті Бітрікс:

Як працювати з «Бітрікс: Віртуальною машиною»?

Управління та налаштування віртуальної машини проводиться за допомогою спеціального меню і детально розписано в курсі «Віртуальна машина VMBitrix v7.x».

Посилання по темі:

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження