Підтримка24

Документація по Бітрікс24 в коробці

Інформацію про роботу коробкової версієї Бітрікс24 можна знайти в навчальних курсах, на порталі Підтримка24 і в документації. Навчальні курси та портал Підтримка24 призначені для освоєння методів роботи в програмному продукті, а документація - для освоєння принципів зміни корпоративного порталу.

При роботі з Бітрікс24 проблеми виникають у вигляді конкретних практичних завдань. Ми зібрали в профільні теми різні сторінки довідкової інформації, щоб полегшити вам пошук відповідей на питання.

Завдання користувача

Завдання користувача призначені для тих, хто буде безпосередньо працювати з продуктом, тобто для співробітників компаній.

Хмарний Бітрікс24 і «Бітрікс24 в коробці» дуже схожі, тому всі статті Підтримки24 підходять для коробкової версії.

Усі відмінності і доповнення до коробкової версії Бітрікс24 зібрані в окремому розділі Бітрікс24 в коробці.

Завдання адміністратора

Адміністраторські завдання призначені для тих, хто буде адмініструвати коробкову версію Бітрікс24.

 • Перед початком роботи

  Необхідний мінімум відомостей про систему: як працює, терміни, структура, типи адміністрування та їх можливості.

 • Установка та налаштування

  Окремий курс як правильно встановити, оновити або перенести портал. Як зареєструвати продукт. Можливі помилки цих процесів. Віртуальна машина для коробкової версії Бітрікс24.

 • Основи адміністрування

  Інтерфейс порталу та як їм управляти. Види інформації на порталі та як їх використовувати. Принципи управління доступом до інформації та користувачами. Інструменти контролю за станом проєкту і безпеки доступу.

 • Адміністратор КП

  Інструменти і методи роботи з порталом для співробітника, що виконує поточне адміністрування. Налаштування модулів і зовнішнього вигляду порталу в рамках його компетенції.

 • Адміністратор системи

  Максимальні можливості управління порталом. Принципи налаштування всіх модулів системи.

 • Додатково

  Як зв'язати портал і 1С:ЗУП, ред. 3.0.

Інформація для розробників

Документація доступна як онлайн, так і у вигляді файлу в форматі CHM. Рекомендується користуватися онлайн версією, як більш актуальною. Файли формату CHM оновлюються періодично, в них необов'язково міститься інформація за останніми версіями.

Увага! Якщо ви не бачите вміст файлу формату CHM, то причина - налаштування безпеки операційної системи. У властивостях файлу потрібно зняти блокування файлу від перегляду. Детальніше читайте в FAQ.

Документація - це довідкова інформація. Початківцю розробнику її недостатньо для роботи із системою. У освоєнні принципів програмування в Bitrix Framework вам допоможе спеціальний курс Розробник Bitrix Framework.

А також додаткові матеріали та онлайн-курси:

Допомогло!
Дякуємо :)
Необов'язково:
Залишити відгук про статтю
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Залишити відгук про статтю
Маю додаткові запитання
Замовити впровадження