top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Новинки червня в Бітрікс24!

Рейтинг:

На початку червня ми випустили кілька оновлень - новий вид чатів та аудіоповідомлення в мобільному застосунку, а також реєстрація, авторизація, запрошення співробітників у Бітрікс24 по SMS.


Аудіоповідомлення в мобільному застосунку

У мобільному застосунку Бітрікс24 тепер ви можете обмінюватися аудіоповідомленнями.

Можна відправляти як швидкі аудіоповідомлення - просто затиснути іконку мікрофона, сказати текст і відправити аудіоповідомлення, так і довгі записи з можливістю прослуховування записаного повідомлення.


Новий вид діалогів в мобільному застосунку

Ми продовжуємо працювати над мобільним застосунком Бітрікс24 і зараз представляємо вам нові діалоги.

Крім цього, у мобільному додатку Бітрікс24 ще з'явилася можливість зміни кольору фону діалогів, швидка цитата(тільки iOS), контекстне меню, меню налаштувань, автоматичне відтворення списку аудіоповідомлень, можливість налаштування нижнього меню іконок за власним смаком та уподобанням і багато іншого.

Новий мобільний застосунок найближчим часом автоматично з'явиться в оновленнях Apple Store і Google Play. Але якщо ви не хочете чекати, можете вступити в групу бета-тестерів і встановити публічні бети мобільного додатка Бітрікс24.

Детальніше про всі зміни і як завантажити публічні бети мобільного застосунку Бітрікс24 ви можете прочитати в статті Нові чати в мобільному застосунку Бітрікс24.


Запросити співробітника в Бітрікс24 по SMS

Нового користувача можна зареєструвати за номером телефону. Перейдіть в пункт Запросити по SMS і вкажіть номери телефонів майбутніх співробітників.

На зазначені номери прийде повідомлення з посиланням на реєстрацію співробітника. Після реєстрації користувач потрапить у список співробітників.

Для подальшої авторизації в Бітрікс24 в поле логін потрібно вводити номер телефону, вказаний при запрошенні.

Детальніше про запрошення співробітників по SMS читайте в статті Як запросити співробітників?


Сподіваємося, ці новинки полегшать вам роботу в Бітрікс24. А ми продовжуємо покращувати наш сервіс далі, слідкуйте за оновленнями! ;)

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло