top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Ліміти на незакриті діалоги

Рейтинг:

Для стабільної роботи десктоп-застосунку Бітрікс24 і веб-месенджера з великою кількістю вхідних діалогів відкритих ліній ми ввели обмеження в 150 одночасних чатів на одного оператора.


Що це означає?

Ми обмежуємо кількість діалогів відкритих ліній, що не були закриті оператором з яких-небудь причин.

Якщо у оператора накопичилося понад 150 незакритих чатів, то наступні вхідні діалоги на цього оператора призначатися не будуть.

Дане обмеження впливає тільки на кількість одночасно відкритих діалогів, і застосовується до кожного оператора відкритих ліній.

Що робити?

Щоб уникнути попадання оператора в ліміт незакритих діалогів, потрібно:

 • Своєчасно закривати неробочі діалоги або примусово закривати спам-діалоги, тим самим уникати накопичення відкритих чатів.

 • Перевірити і налаштувати опції в налаштуваннях відкритої лінії у вкладці Черга:
  • Час до переходу звернення до наступного співробітнику з черги - налаштовується шляхом "отриманого досвіду", щоб оператор встигав відповідати на діалоги при звичному темпі роботи.
  • Обмежити кількість одночасних звернень на оператора - виставити комфортну кількість чатів, які призначаються на оператора.
  • Мінімальна кількість днів відпустки оператора для зняття з нього діалогів - якщо оператор пішов у відпустку і на ньому числяться якісь незакриті чати, то через цей час все чати автоматично будуть перенесені в чергу і розподіляться на інших операторів.
 • Налаштувати опції Час до повного закриття звернення і Час останньої активності для автозакриття діалогу у вкладці Автоматичні дії - допоможе автоматично закривати чати після бездіяльності клієнта.

 • Якщо ви не встигаєте відповідати на діалоги, просто переведіть діалог на іншого оператора.

 • Якщо у вас всього один оператор відкритої лінії, подумайте про збільшення штату операторів. При великій кількості вхідних діалогів допомога дійсно може стати в нагоді. ;)
Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло