top_ua
Вхід

Створення завдань і постів стрічки Новин через пошту

Якщо ви працюєте із зовнішніми користувачами або замовниками, то вони можуть створювати завдання і пости в стрічку Новин навіть без реєстрації на вашому Бітрікс24. Для цього їм достатньо відправити лист на спеціальний email.

Перейдіть на вашу сторінку і відкрийте пункт Безпека.

Створення завдань по пошті

Перейдіть у ваш профіль і знайдіть поле Для створення завдання. Натисніть на кнопку показати і полі відкриється повністю. Скопіюйте всю адресу.

Даний email використовується тільки для створення завдань і є унікальним для кожного співробітника.

Вставте отриманий email в поле адреси листа, що відправляєте. Вкажіть назву завдання в темі. У сам лист додайте докладний опис завдання або іншу необхідну інформацію для її виконання.

До листа також можна прикріпити файли і вони будуть додані до завдання. Максимальний розмір листа, що ви відправляєте - 25Мб.

З листа буде створене завдання. Постановником і Відповідальним буде той, на чию адресу було відправлено повідомлення.

Створення записів у стрічці Новин

Перейдіть у ваш профіль і знайдіть поле Для створення поста в Живий стрічці. Натисніть на кнопку показати і полі відкриється повністю. Скопіюйте всю адресу.

Даний email використовується тільки для створення постів y стрічці Новин та є унікальним для кожного співробітника.

Вставте отриманий email в поле адреси листа, що відправляєте. Вкажіть заголовок поста в темі. У сам лист додайте тему запису.

До листа також можна прикріпити файли і вони будуть додані до поста. Максимальний розмір листа, що ви відправляєте також 25Мб.

З листа буде створений пост у стрічці Новин. Автором і одержувачем буде той, на чию адресу було відправлено повідомлення.

Увага! Для відправки email листів в стрічку Новин у продуктах «Бітрікс24 в коробці» (і на тарифному плані Компанія з послугою Свій домен хмарного сервісу «Бітрікс24») портал повинен бути доступний з Інтернету, а для домену порталу повинен бути обов'язково вказаний MX-запис поштового сервера Бітрікс24: mail-001.bitrix24.com - для цього зверніться до адміністратора вашого домену. Для інших тарифних планів хмарного сервісу «Бітрікс24» ніяких налаштувань робити не потрібно.


Також варто почитати:

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження