top_ua
Вхід

Налаштування (1С:Бекофіс)

1С:Бекофіс доступний для нової лінійки (тарифи куплені після 1 вересня 2019 року) на тарифах СRM+, Команда та Компанія й для старої лінійки тільки для тарифу Kомпанія.

Налаштування на стороні 1С

Перейдемо до розділу 1С:Бекофіс і оберемо пункт Налаштування з Бітрікс24.

Створимо нове підключення.

Введемо довільну назву і вставимо ключ, який ми отримали в розділі 1С+CRM Бітрікс24.

Модуль автоматично визначить адресу Бітрікс24.

Тепер зазначимо веб-адресy бази, якy ми отримуємо після публікації. Також оберемо користувача, під яким Бітрікс24 буде заходити в базу.

Адреса бази обов'язково повинна починатися з протоколу https.

За замовчуванням, активна опція Завантажувати клієнтів. Це означає що модуль буде автоматично створювати нових контрагентів в 1С на основі даних з Бітрікс24.

Для правильної роботи необхідно зіставити типи контрагентів з 1с і Бітрікс24. У розділі Налаштування завантаження клієнтів виберемо пункт Зіставлення типів контрагентів.

Кнопка Завантажити шаблони Бітрікс24 додасть до списку всі типи клієнтів з Бітрікс24. Виберемо відповідний тип контрагента 1С для кожного елемента.

Пункт Способи ідентифікації дозволяє вибрати параметри, які модуль буде використовувати для об'єднання дублікатів.

За замовчуванням, це тільки Зовнішній ідентифікатор, ви легко можете додати додаткові параметри.

Налаштування на стороні Бітрікс24

Налаштувань на стороні 1С достатньо для початку роботи, однак на стороні Бітрікс24 теж є параметри - наприклад, список доступних документів.

Перейдемо до розділу 1С+CRM Бітрікс24 - 1С:Бекофіс і виберемо пункт Налаштування.

Список містить всі документи, які доступні для створення з Бітрікс24. Цей список залежить від рішення 1С. Виберемо потрібні нам документи.

На цьому налаштування завершено, і модуль готовий до роботи :)

Взаємодія між 1С і Бітрікс24 відбувається через Push&Pull, тому спочатку необхідно встановити з'єднання. Для цього перейдіть в розділ Бітрікс24.1С: бек-офісу і натисніть Підключити до Бітрікс24. Щоб відключити з'єднання, натисніть Відключити від Бітрікс24.

Подключение к Битрикс24.jpg

У клієнт-серверному варіанті бази 1С з'єднання встановлюється в фоновому режимі.

У файловому варіанті бази з'єднання встановлюється в поточному сеансі підключення. Якщо закрити слайдер Бітрікс24 в момент встановлення з'єднання, то можлива помилка платформи - не звільняється ліцензія. Таке ж може статися, якщо веб-сервер 1С розгорнути для файлової бази 1С.

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження