top_ua
Вхід

Не надходить код для підключення пошти

При підключенні поштової скриньки до Бітрікс24 і активації опції Відправляти через зовнішній SMTP необхідно ввести код підтвердження, який надсилається вам на пошту.

Якщо код підтвердження не приходить вам на підключену поштову скриньку, спробуйте дані кроки:

  1. Через завантаженість каналів сам код може йти до 1 години, можливо, просто потрібно почекати.

  2. Перевірте папку Спам, можливо, лист потрапив до небажаних листів.

  3. Перевірте чи правильно вводений пароль для доступу до зовнішнього SMTP-сервера. Переконайтеся, що у вас не натиснуто Caps Lock, а також немає зайвих пробілів і ваш пароль не починається зі спецсимвола ^. Кирилиця та інші національні кодування в паролі не заборонені, однак краще використовувати латиницю, цифри та дозволені спецсимволи.

  4. Якщо у вас включена двоетапна аутентифікація в пошті, то або вимкніть її, або скористайтеся при підключенні SMTP паролями додатків (Google).

  5. Якщо у вас пошта Gmail, то дозвольте небезпечним додаткам доступ до акаунту Gmail.

  6. Якщо у вас пошта Gmail, здійсніть вхід у акаунт із браузера, з якого відбувалося підключення та розсилка коду підтвердження. Обов'язково вийдіть з усіх інших акаунтів. Перейдіть за цим посиланням і натисніть Продовжити або Підтвердити.

  7. Якщо з попередніми пунктами все в порядку, то змініть пароль для скриньки та повторіть підключення вже з новим паролем.

Пам'ятайте!

  • Безкоштовні поштові сервіси залишають за собою право відправляти листи розсилок у Спам або не приймати їх зовсім.
  • Також сервіси мають свої обмеження відправки як загальної кількості листів на добу, так і кількість одержувачів в одному листі (наприклад, Gmail - 500 листів на добу, одержувачі в копії листа вважаються як окремий лист).
  • Використання розсилок з великою кількістю одержувачів через безкоштовні поштові сервіси може призвести до блокування облікового запису з боку цих сервісів. У такому випадку краще користуватися спеціалізованими сервісами поштових розсилок.
Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження