top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Запис дзвінків для орендованого номера

Рейтинг:

У Бітрікс24 можна записувати вихідні і вхідні дзвінки для орендованих номерів. Включити запис розмов можна в розділі Телефонія > Підключення > Налаштування номерів.

Налаштування орендованого номера відкриваються на окремій вкладці Запис і оцінка. Включення запису розмов знаходиться під пунктом Зберігати запис всіх розмов:

Переконайтеся, що використання опції запису розмов не суперечать особливостям законодавства вашої країни та регламенту вашої компанії. Для оповіщення співрозмовника про те, що ведеться запис розмови, можна включити опцію Програвати попередження про початок запису при вхідному дзвінку.

Як прослухати запис?

Запис розмов можна прослухати або завантажити у вкладці Деталізація дзвінків, попередньо відфільтрувавши потрібні записи.

Якщо у вас в Деталізації дзвінків немає колонки Запис, то її можна включити в налаштуваннях відображення списку:

Де зберігаються записи телефонних розмов?

Після включення запису розмов знайти самі записи можна буде в статистиці дзвінків, а зберігаються вони в Диск > Загальний диск, y папці Телефонія - записи дзвінків.

Зверніть увагу! Для безкоштовного тарифу Проєкт та тарифу Завдання+ доступні записи тільки перших 100 дзвінків y календарний місяць (на наступний місяць лічильник обнуляється). Інформація про залишок записуваних дзвінків доступна на сторінці Телефонія > Підключення в блоці Баланс та статистика. Для того, щоб зняти обмеження, необхідно розширити телефонію.
Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло