top_ua
Вхід

Запис дзвінків для орендованого номера

У Бітрікс24 можна записувати вихідні і вхідні дзвінки для орендованих номерів. Включити запис розмов можна в розділі Телефонія > Підключення > Налаштування номерів.

Налаштування орендованого номера відкриваються на окремій вкладці Запис і оцінка. Включення запису розмов знаходиться під пунктом Зберігати запис всіх розмов:

Переконайтеся, що використання опції запису розмов не суперечать особливостям законодавства вашої країни та регламенту вашої компанії. Для оповіщення співрозмовника про те, що ведеться запис розмови, можна включити опцію Програвати попередження про початок запису при вхідному дзвінку.

Як прослухати запис?

Запис розмов можна прослухати або завантажити у вкладці Деталізація дзвінків, попередньо відфільтрувавши потрібні записи.

Якщо у вас в Деталізації дзвінків немає колонки Запис, то її можна включити в налаштуваннях відображення списку:

Де зберігаються записи телефонних розмов?

Після включення запису розмов знайти самі записи можна буде в статистиці дзвінків, а зберігаються вони в Диск > Загальний диск, y папці Телефонія - записи дзвінків.

Зверніть увагу! Для тарифів Завдання+ та Старт+ доступні записи тільки перших 100 та 500 дзвінків y календарний місяць відповідно (на наступний місяць лічильник обнуляється). Інформація про залишок записуваних дзвінків доступна на сторінці Телефонія > Підключення в блоці Баланс та статистика. Для того, щоб зняти обмеження, необхідно розширити телефонію.
Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження