Підтримка24

Емодзі в Бітрікс24

Емодзі досить активно ввійшли в наше життя з месенджерів як засіб вираження емоцій у спілкуванні, причому як в звичайному житті, так і в бізнесі.

Що ж таке емодзі, і чим вони відрізняються від звичайних текстових смайликів?

По суті, це еволюція текстового смайлика, його графічне зображення. Емодзі набирається зі спеціальною емодзі-клавіатури і автоматично перетворюється в картинку в браузері або месенджері.

Емодзі були додані майже в усі сучасні операційні системи та програми: підтримка є в Windows, MacOS, iOS, Linux, Android, в текстових і офісних продуктах (MS Office, LibreOffice, OpenOffice і ін.), у таких месенджерах, як WhatsApp, Viber, Telegram, Skype, FB Messenger. А також підтримка емодзі є і в соціальній мережі Facebook.

У Бітрікс24 введена повноцінна підтримка емодзі в повідомленнях і коментарях Живої стрічки, у чатах десктоп- і мобільного застосунків.

Одні й ті ж емодзі можуть відображатися по-різному: різнокольоровими або однотонними, схожими піктограмами або взагалі квадратами. Це залежить від операційної системи, а не від Бітрікс24.

Як використовувати Емодзі?

Windows 8.1/10

У Windows 8.1/10 емодзі можна скористатися кількома способами:

 1. Викликати вікно вибору емодзі сполучення клавіш WIN  ; або WIN .. (Ця можливість з'явилася в оновленні Windows 10 за жовтень 2018 - Fall Creators Update):


 2. Або за допомогою сенсорної клавіатури, просто клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши опцію Показати кнопку сенсорної клавіатури:

  Кнопка сенсорної клавіатури з'явиться в панелі завдань:

  А емодзі можна вибрати на самій клавіатурі:

Windows 7

На відміну від Windows 8.1/10, у Windows 7 є часткова підтримка емодзі: деякі емодзі можуть відображатися некоректно або взагалі замість смайлів можуть бути квадрати.

Якщо взагалі всі емоджі відображаються квадратами, то можна спробувати завантажити і встановити оновлення Windows 7 для підтримки емодзі.

Також, наприклад, існують розширення з віртуальними емодзі-клавіатурами для браузерів (Chrome, Firefox, Opera), що дозволяють відправляти емодзі в цих браузерах.

MacOS

У MacOS підтримка емодзі з'явилася давно і також є кілька способів використання:

 1. Викликати вікно вибору емодзі сполучення клавіш  CTRL  пробіл:

  Вызов эмодзи сочетанием клавиши в MacOS

 2. Або за допомогою стандартного меню будь-якої програми MacOS: Змінити > Емодзі і символи:

  Вызов эмодзи с помощью меню в MacOS

iOS і Android

У iOS- і в Android-пристроях є спеціальні емодзі-клавіатури:

Эмодзи-клавиатура в iOS Эмодзи-клавиатура в Android

Якщо в iOS за замовчуванням не встановлена ​​емодзі-клавіатура, то включити її можна: Налаштування > Основні > Клавіатура > Клавіатури > Нові клавіатури...

Linux

Відображення і вивід емодзі в Linux залежить від використовуваного оточення і дистрибутива.

Можливо, вам також стануть у пригоді Emoji keyboard, Emoji Selector (for GNOME Shell) або розширення з віртуальними емодзі-клавіатурами для браузерів (Chrome, Firefox, Opera).Допомогло!
Дякуємо :)
Необов'язково:
Залишити відгук про статтю
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Залишити відгук про статтю
Маю додаткові запитання
Замовити впровадження