top_ua
Вхід

Групові чати

У будь-який момент у Бізнес-чаті можна запросити колег в чат та швидко обговорити поточне завдання. Учасники чату обмінюються повідомленнями, які бачать всі, відразу ж отримують відповіді на своє питання. Також для кожного чату зберігається своя історія, яку можна пізніше переглянути. Пошук групових чатів здійснюється аналогічно пошуку співробітників в контакт-листі.

У контакт-листі є окрема вкладка для всіх групових чатів співробітника. Учасники чату обираються з числа співробітників компанії, за допомогою того ж зручного діалогу, який використовується при написанні повідомлення кільком колегам з «Живої стрічки».


Щоб співробітнику, який приєднався до бесіди міг побачити попередні повідомлення від учасників групового чату, потрібно включити опцію Показати історію діалогу.

Або, навпаки, виключити співробітника з чату, якщо він вже не потрібен в обговоренні. Власні повідомлення учасникам у вікні діалогів підсвічуються іншим фоном. Аватарка творця групового чату буде виділена спеціальним індикатором:

Змінити тему групового чату можна, клікнувши на назву, а змінити аватарку групового чату, клікнувши на його іконку:

У груповому чаті можна Вимкнути сповіщення, якщо клікнути по відповідній кнопці:

Змінити власника чату (того, хто створив) не можна. Якщо співробітник, який створив чат вийде з нього, то власником стане випадковий учасник чату.


Крім групових чатів на порталі можна здійснювати і групові дзвінки.
Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження