top_ua
Вхід

Підтримка24

1 лютого деякі сайти можуть перестати працювати

1 лютого 2019 року настане так званий DNS Flag Day, після якого деякі сайти можуть бути недоступні користувачам в мережі Інтернет.


Що це означає?

DNS (англ. Domain Name System «система доменних імен») — комп'ютерна розподілена система для отримання інформації про домени. Найчастіше використовується для отримання IP-адреси по імені хоста (комп'ютера або пристрою), отримання інформації про маршрутизацію пошти, обслуговуючих вузлах для протоколів у домені (Вікіпедія).

Протокол DNS вже давно застарів. На його зміну прийшов новий розширений протокол EDNS. До недавнього часу ці 2 протоколи існували разом, що в свою чергу впливало на стабільність і швидкість роботи всієї системи DNS.

Були внесені зміни в програмне забезпечення серверів, що відповідає за роботу DNS, і з 1 лютого сервера, які не підтримують EDNS-протокол будуть недоступні. Це може привести до недоступності доменів, які обслуговуються на цих серверах.


Як перевірити?

Для більшості компаній DNS Flag Day пройде непоміченим, так як багато DNS-провайдерів підготувалися до цього. Складнощі можуть виникнути у тих компаній, які самостійно підтримують власні DNS-сервера, або не дуже часто оновлюють програмне забезпечення своїх серверів.

Перевірити свій домен, чи торкнеться його проблема DNS 1 лютого, можна у сервісі dnsflagday.net:

Тест домена.png


Як це торкнеться сервісів Бітрікс24?

Бітрікс24 користується послугами провайдера DNS - Amazon Route53, цей сервіс підтримує новий протокол EDNS.

Незважаючи на зауваження в тесті для доменів сервісів Бітрікс24, нашим клієнтам боятися нічого!

Зауваження в тесті показується, тому що Amazon Route53 ігнорує неправильні запити тесту. Правильні ж запити нормально і коректно обробляються. Така особливість Amazon Route53.Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло