top_ua
Вхід

Створення та редагування документів

Можна створювати файли формату Документ (.docх), Таблиця (.xlsх), Презентація (.pptх) за допомогою програм на комп'ютері або ж сервісів Google Docs, MS Office Online чи Office365 безпосередньо в розділі Мій Диск на порталі. Документ буде одночасно збережений на порталі та на жорсткому диску локального комп'ютера.

Налаштувати зручний для вас спосіб роботи з документами Локально або В хмарі можна на сторінці Мій Диск – просто виберіть відповідний пункт меню налаштувань:

У формі, що відкриється, виберіть потрібний спосіб роботи:

Відповідно до цього вибору документи будуть створюватися і/або редагуватися за допомогою програм на вашому комп'ютері або за допомогою онлайн-сервісів.


Створення документа

Створювати документи можна як в Диску:

Так і при редагуванні повідомлення:

  • При виборі створення документа за допомогою програм на комп'ютері буде запущений відповідний застосунок на вашому комп'ютері, в ньому буде створено і відкрито на редагування новий документ.

    Документу буде присвоєно стандартне ім'я, яке згодом можна змінити на бажане через меню дій або редагування позначених елементів.

  • При виборі для створення документа онлайн-сервіси Google Docs, MS Office Online або Office365 буде запущений відповідний онлайн застосунок. При першому запуску онлайн-сервісів буде запитане введення даних облікового запису Google або Microsoft в залежності від сервісу, який підключаєте. Після завершення роботи портал запропонує зберегти документ:

    При збереженні можна відразу поставити бажане ім'я для документа.


Перегляд документа

Відкрити документ для перегляду можна, клікнувши на його назву на порталі. Далі можна перейти до його редагування, вибравши потрібний сервіс для редагування.

При включеній синхронізації всі зміни в документах відображаються оперативно і на порталі, і на диску вашого комп'ютера, незалежно від вашого географічного розташування.Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження