top_ua
Вхід

Опитування

Сторінка Опитування дозволяє організувати різні голосування, опитування і публікувати їх результати на порталі.

Використання механізму розмежування прав доступу дає можливість управляти доступом співробітників до участі в тих чи інших опитуваннях і голосуваннях, а також до перегляду даних про хід голосувань і їх результатів.

Опросы на портале


Участь в опитуваннях

Щоб взяти участь в опитуванні використовуйте посилання Голосувати. У формі голосування встановіть прапорець в полі з потрібним відповіддю і натисніть кнопку Голосувати:

Голосовать

Кнопка Скинути призначена для очищення форми голосування.

Для перегляду результатів усіх голосувань співробітників служить посилання Результати. При її натисканні відкривається форма такого вигляду:

Результаты

Примітка: керувати Опитуваннями може співробітник, що володіє рівнем прав доступу не нижче Відділ кадрів.


Управління опитуваннями

Якщо володієте правами доступу Відділ кадрів або Адміністрація порталу, то можете скористатися функціоналом управління опитувань. Для цього натисніть кнопку Управління опитуваннями. Відкриється адміністративний розділ для управління опитуваннями:

Управление опросами

Управління опитуваннями через адміністративний розділ аналогічно управлінню новинами, описаному в статті Управління новинами.


Налаштування модуля

Опис і про роботу з модулем Опитування можна прочитати в курсі Контент-менеджер.

Якщо в розділі Сервіси немає даного інструменту, то ви можете розташувати на новій сторінці комплексний компонент Поточне опитування (voting.current).

Допомогло!
Дякуємо :)
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Відгук
Замовити впровадження