top_ua
Вхід

Є Ідея?

Сервіс Є ідея? дозволяє запропонувати свою ідею для розвитку бізнесу компанії, оцінити ідеї своїх колег. Кожна ідея має свій рейтинг, який будується на основі думки співробітників компанії.

Примітка: голосувати за ідеї можуть співробітники, наділені відповідними правами голосування за рейтинг. При виникненні труднощів зверніться до адміністратора порталу.


Список ідей

Перегляд всіх ідей здійснюється на сторінці Всі ідеї (Сервиси > Є Ідея?).

Все идеи

У правій частині відображаються блоки Категорії, Статистика та Хмара тегів, за допомогою яких можна відшукати потрібну ідею. У верхній частині знаходиться панель, за допомогою якої можна здійснити фільтрацію і сортування списку ідей.

Також на панелі розташований рядок швидкого пошуку. Пошук з його допомогою буде здійснюватися тільки серед ідей, обмежених фільтром категорій і статусів.

Примечание: для автора ідеї під коротким описом буде доступне посилання Редагувати, яка дозволить перейти на сторінку редагування ідеї.


Детальний перегляд ідеї

Для перегляду коментарів і повної інформації про ідею використовуйте посилання з її назвою в загальному списку.

Детальный просмотр идеи

При детальному перегляді ідеї існує можливість підписатися на цікаву для ідею. Робиться це за допомогою відповідного посилання, розташованого в нижньому правому куті форми опису ідеї.

Перейти ж до перегляду таких ідей можна за допомогою пункту меню Мої підписки кнопки Ще контекстної панелі:

Мои подписки

Там же можна перейти до перегляду власних ідей за допомогою відповідного пункту меню.


Створення ідеї

Для створення нової ідеї скористайтеся кнопкою Нова ідея, розташованою праворуч від списку ідей, після чого відкриється проста форма для створення ідеї. У ній необхідно вказати Заголовок, Опис, Теги та обрати відповідну Категорію.

Создание идеи

Після створення ідеї вона з'явиться в загальному списку з позначкою Нова. Потім, в залежності від набраного рейтингу, модератор може змінити їй статус, наприклад на Впроваджено. Модератор сервісу може залишити відповідь до ідеї, наприклад, коли вона буде впроваджена або чому її неможливо впровадити:

Статус идеи

Також модератор може зафіксувати коментар іншого співробітника як офіційну відповідь.Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження