top_ua
Вхід

Резервування переговорних

коробка

На сторінці Сервіси – Список переговорних доступний список переговорних і посилання на календар бронювання.

Список переговорных


Резервування переговорних

Пошук вільних переговорних на той чи інший проміжок часу здійснюється за допомогою зручного фільтра, який доступний по кнопці Пошук переговорних:

Поиск переговорных

Під фільтром буде відображений список вільних переговорних по заданих параметрах пошуку.

Задаючи умови пошуку, можна знайти переговорну на необхідний вам період і зарезервувати її, якщо у вас достатньо прав доступу. В іншому випадку, вам слід звернутися до співробітника, відповідального за резервування переговорних.

Приховати фільтр і результати пошуку дозволяє кнопка Список переговорних, розташована на контекстній панелі сторінки.

Якщо для деякої переговорної викликати меню дій, то при натисканні на пункт Графік переговорної відкриється сторінка з графіком зайнятості приміщення:

График переговорной

Щоб мати можливість одночасно переглядати зайнятість кількох переговорних на одній сітці календаря і/або забронювати переговорну (при наявності достатніх прав), перейдіть за посиланням Резервування переговорних за допомогою календаря. Буде відкрита наступна сторінка:

Резервирование переговорных с помощью календаря

Список Календарі слугує для вибору переговорних, інформація про зайнятість яких повинна бути відображена на сітці календаря. Для більш детального перегляду інформації про бронювання використовуйте спеціальний значок перегляду подій. Після його натискання відобразиться вікно з докладною інформацією:

Резервирование переговорных с помощью календаря

Можна переглянути графік зайнятості приміщень по днях/тижнях/місяцях. Для цього використовуйте вкладки календаря День, Тиждень або Місяць відповідно:

Резервирование переговорных с помощью календаря

Для резервування переговорної необхідно знайти на календарі час, коли вона не зайнята, потім зв'язатися з менеджером, щоб він підтвердив вашу бронь і вніс її в розклад зайнятості переговорних або через меню дій в списку переговорних, або в списку календаря.


Створення переговорних

Створювати, редагувати і видаляти переговорні зі списку можна за допомогою однойменних кнопок. Після натискання відкриється сторінка, де вноситься назва, опис, поверх, кількість місць, телефон переговорної:

Редактирование переговорных

З оновленням Календаря з'явився більш простий спосіб створення переговорних – відразу в події календаря. Для цього в повній формі створення події в меню Місце проведення оберіть Додати переговорну. Детальніше читайте вкремій статті.

Права доступу на створення і бронювання переговорних

Створювати та видаляти переговорні може співробітник, який володіє достатнім рівнем прав. За замовчуванням це Адміністратор порталу.

Адміністратор може надати права групі користувачів порталу на створення, редагування і бронювання переговорних в налаштуваннях компонента.

У курсі Контент-менеджер ви можете прочитати:

Допомогло!
Дякуємо :)
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Відгук
Замовити впровадження