top_ua
Вхід

Фотогалерея та Відеогалерея

Фото і відеогалерея забезпечують зберігання, висновок і управління фотографіями і відеоматеріалами відповідно. Управління інтуїтивно зрозуміле і не повинно викликати особливих складнощів.


Робота з фотогалереєю

Для звичайних співробітників доступний тільки перегляд фотографій, а створення/зміна фотоальбомів і завантаження фотографій доступна для співробітників, що входять в групу Адміністрація порталу. Детальну інформацію по роботі з Фотогалерея, дивіться в статті Фотографії розділу Моя сторінка.


Робота з відеогалереєю

Щоб додати відео, необхідно володіти правами Відділ кадрів або Адміністрація порталу. Натисніть кнопку Додати відео. Відкриється вікно додавання нового відео:

Добавить видео

На вкладці Відео-ролик вкажіть наступні параметри:

  • Назва - єдине обов'язкове для заповнення поле. Вкажіть як називається ролик, що додається.
  • Файл - натиснувши кнопку можна вибрати відеофайл. При недостатньому рівні прав доступу зверніться до адміністратора.
  • Тривалість - вказується тривалість відеоролика.
  • Зображення для списку - виберіть картинку, яка буде представляти відео-ролик в загальному списку.
  • Короткий опис - введіть інформацію про відео, яка буде видна в анонсі. Це можна зробити в трьох режимах: Текст, HTML, Візуальний редактор.

Якщо володієте правами доступу Відділ кадрів або Адміністрація порталу, то можете скористатися функціоналом управління Відеогалерея. Для цього натисніть кнопку Відео. Відкриється адміністративний розділ для управління відео:

Добавить видео в административном интерфейсе

Управління відео через адміністративний розділ аналогічно управлінню новинами, описаному в статті Управління новинами.Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження