top_ua
Вхід

Підтримка24

Управління новинами

У розділі Компанія на сторінках Офіційно і Наше життя співробітник зі звичайними правами може ознайомитися з новинами. А співробітник, що володіє правами Відділ кадрів або Адміністрація порталу, може додавати новини та керувати ними.

Компания


Додавання новин

Для створення новин скористайтеся кнопкою Додати новину. Після натискання відкриється вікно додавання:

Добавить новость

Галочка біля напису Інформація опублікована означає, що введена новина буде відразу опублікована на порталі і відображена всім співробітникам, які мають права на перегляд новин. Якщо поки не хочете, щоб новина була відразу доступна для перегляду, то галочку слід зняти.

 • Тип информації - натисніть на піктограму стрілочки і виберіть категорію вашої новини (за замовчуванням виставляється Новини).

 • Дата повідомлення - натисніть на піктограму календаря і вкажіть дату, за якою буде значитись дана інформація. Пам'ятайте, що новини розташовуються на сторінці в порядку спадання дати, а не в порядку додавання.

 • Обов'язково вкажіть назву вашої новини в однойменному полі.

 • В полі Опис для списку документів введіть опис інформації, що додається. Він буде відображатися в загальному списку новин. Опис можна вводити в трьох режимах, перемикання між якими здійснюється за допомогою кнопок: Текст, HTML і Візуальний редактор.

 • На вкладці Подробиці в полі Зображення виберіть зображення, яке буде показуватися при детальному перегляді інформації, що додається.

 • В полі Теги через кому введіть слова або словосполучення, що характеризують, або описують, цю інформацію, що допоможе правильно її індексувати при пошукових запитах.

  Поставте галочку праворуч від поля, якщо хочете щоб теги сортувалися по імені.

 • В полі Докладний текст, аналогічно Опису для списку документів, введіть детальну інформацію про новину, яка буде відображатися при детальному перегляді.

 • Примітка: при додаванні новини на сторінку Наше життя деяких зазначених вище параметрів в формі не буде, але додатково з'явиться нова вкладка Зображення, на якій можете вибрати зображення для анонса і детального перегляду.


Адміністративний розділ

Якщо володієте правами Відділ кадрів або Адміністрація порталу, то можете скористатися функціоналом управління новинами. Для цього натисніть кнопку Новини. Відкриється адміністративний розділ управління новинами:

Админисративный интерфейс упарвления новостями

Щоб додати новину, натисніть кнопку Додати новину.

Для управління вже наявними новинами натисніть на піктограму ліворуч від заголовка потрібної новини, після чого відкриється меню:

Для виконання операцій відразу над декількома новинами, відзначте галочками в полі зліва потрібні вам новини, і в Панелі групових операцій виберіть потрібну дію:

Панель групових операцій буде активна тільки в тому випадку, якщо вже відзначені будь-які новини.

Для пошуку потрібних новин серед великої кількості наявних, можна використовувати Фільтр:

Наприклад, якщо в полі Назва ввести заголовок новини або його частину, то після натискання кнопки Знайти в списку будуть відображені тільки ті новини, назви яких містять введені слова.

Можна задати й інші умови пошуку, такі як дата останньої зміни. Для цього потрібно натиснути на кнопку , що відкриє всі умови пошуку:

 • для додавання всіх умов пошуку в фільтр натисніть Показати всі умови;
 • якщо необхідно додати лише деякі умови, то відзначте тільки їх;
 • щоб прибрати всі умови пошуку, натисніть Приховати всі.

Додавши в фільтр додаткові умови пошуку, можна зберегти його по кнопці та використовувати в подальшому.


Для створення нових типів новин і сторінок для їх перегляду (доступно для адміністраторів):

 • створіть новий інфоблок;.
 • створіть нову сторінку в потрібному розділі;
 • розташуйте на сторінці комплексний компонент Новини;
 • в налаштуваннях компонента вкажіть на щойно створений інфоблок та збережіть внесені зміни.


Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло