top_ua
Вхід

Підтримка24

Налаштування сервера та модуля порталу

Для роботи відкритих ліній в «Бітрікс24 в коробці» необхідно зробити попередні налаштування сервера і модуля порталу.

Увага! Дані налаштування повинен виконувати Адміністратор системи.


Загальні серверні налаштування

Для початку необхідно переконатися в правильності серверних налаштувань:

 1. Доступ ззовні до адреси http://адреса_порталу/pub/imconnector/, до кореня і всіх файлів та піддиректорій.

 2. Повинен бути діючий ліцензійний ключ.

 3. Доступ з боку сервера до всіх зовнішніх адрес сервісів, які будуть використовуватися в якості конекторів (Facebook, Viber, тощо) по протоколам http та https.

 4. Параметр Nginx: nginx proxy_ignore_client_abort on необхідно включати для конкретного location.

 5. Якщо використовується php-fpm, замість nginx proxy_ignore_client_abort on потрібно використовувати параметр fastcgi_ignore_client_abort on.

 6. Для роботи конектора Онлайн-чат: для location /online/(/?)([^/]*) дозволити X-Frame-Options SAMEORIGIN (відкривати цю сторінку як фрейм з будь-якого сайту або тільки того, де буде розташований фрейм). Такі налаштування можуть бути в Nginx і в модулі Проактивний захист в розділі Захист від фреймів ( Налаштування > Проактивний захист > Захист від фреймів);

 7. Для роботи конектора Бітрікс24.Нетворк:

  • встановлений і налаштований модуль Чат-боти Бітрікс24 (imbot);
  • доступ без авторизації до сторінки /pub/imbot.php;
  • якщо виникають проблеми з проходженням повідомлень навіть при таких налаштуваннях, необхідно включити опцію Довге очікування відповіді в опціях модуля Чат-боти Бітрікс24.

Примітка: У деяких випадках може знадобитися відключення редиректів для файлу конектора виду ~/index.php на /.


Налаштування модуля Коннектори для зовнішніх месенджерів

Налаштування модуля Коннектори для зовнішніх месенджерів (Налаштування > Налаштування продукту > Налаштування модулів) просте:

Коннекторы для внешних мессенджеров

 • Публічна адреса сайту – потрібно переконатися, що після встановлення була вірно визначена адреса порталу. Вона повинна бути вказана разом з адресою порталу та протоколом. Закриваючий слеш не обов'язковий.
 • Включити режим налагодження – ця опція включає лог помилок роботи конекторів в файл /bitrix/modules/imconnector_error.log.

  Примітка: В файл пишеться тільки лог помилок, включати дану опцію варто тільки для налагодження, лог трасування повідомлень в цей файл не пишеться.
 • Список використовуваних конекторів – тут вибираються конектори (канали), доступні до підключення.

Увага! Якщо не вдається підключити канали та відбувається помилка, то потрібно в першу чергу в налаштуваннях модуля перевірити вірність вказування доменного імені з протоколом і переконатися, що дана адреса доступна з інтернету.


Налаштування модуля Відкриті лінії

Для ведення логу помилок самого модуля Відкриті лінії (Налаштування > Налаштування продукту > Налаштування модулів > Відкриті лінії) можно також включити Режим налагодження:

Режим отладки

Лог помилок пишеться в файл /bitrix/modules/imopenlines.log. У цей файл пишеться тільки лог помилок, включати дану опцію варто тільки для налагодження, лог трасування повідомлень в цей файл не пишеться.

Увага! При роботі Відкритих ліній для кожного зовнішнього клієнта на порталі створюється користувач типу екстранет.
Так відображаються екстранет-користувачі в списку користувачів

Экстранет-пользователи


Налаштування модуля Чат-боти Бітрікс24

Налаштування модуля Чат-боти Бітрікс24 (Налаштування > Налаштування продукту > Налаштування модулів > Чат-боти Бітрікс24) також особливої складності не викликають:

Настройка модуля Чат-боты Битрикс24

 • Публічна адреса сайту – потрібно переконатися, що після встановлення була вірно визначена адреса порталу. Вона повинна бути вказана разом з адресою порталу та протоколом. Закриваючий слеш не обов'язковий.
 • Включити режим налагодження – ця опція включає лог помилок роботи конекторів в файл /bitrix/modules/imbot.log.

  Примітка: В файл пишеться тільки лог помилок, включати дану опцію варто тільки для налагодження, лог трасування повідомлень в цей файл не пишеться.
 • Довге очікування відповіді – опція з'являється після включення Режиму налагодження. Включення впливає на кількість зайнятих worker-ів хостингу. Без активації цієї опції повідомлення чат-боту відправляється і worker звільняється. Якщо активувати опцію, worker буде зайнятий до моменту відповіді чат-ботом (а це може займати десятки секунд). Тому включати цю опцію потрібно, тільки якщо не вийшло коректно налаштувати оточення, і воно блокує вхідні запити від marta.bitrix.info.

 • Чат боти – опції включення чат-ботів. За замовчуванням є можливість включити чат-бот Підтримка Бітрікс24 в коробці.

  Примітка: Також можна ознайомитись з детальним матеріалом про чат-бот Підтримка Бітрікс24 в коробці.


Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло