top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Дошка пошани

Дошка пошани - це спеціальний інструмент для морального заохочення співробітників.

За особливі заслуги співробітник може бути поміщений на Дошку пошани. У цьому випадку на сторінці відображається візитка співробітника, заголовком якої є короткий опис заслуги:

Доска почета


Робота з дошкою пошани

Якщо ви володієте правами доступу Відділ кадрів або Адміністрація порталу, то буде доступна кнопка Додати запис, натиснувши на яку можна додати співробітника на Дошку пошани.

Добавить запись

Заповніть поля форми, що відкрилася:

  • Виберіть співробітника на дошку пошани - вибирається співробітник зі структури або можна ввести його відомий ідентифікатор.
  • За які заслуги розміщений на дошці - вкажіть тут заслугу, за яку співробітник поміщається на дошку пошани (обов'язкове до заповнення поле).
  • Початок - натисніть на піктограму календаря, виберіть дату, і, при необхідності, час початку знаходження на дошці пошани.
  • Закінчення - натисніть на піктограму календаря, виберіть дату, і, при необхідності, час закінчення перебування на дошці пошани.
  • Назва - вкажіть тут заслугу, за яку співробітник поміщається на дошку пошани (обов'язкове до заповнення поле).
  • В поле Короткий опис заслуги введіть опис заслуги співробітника. Він буде використовуватися в якості заголовка картки співробітника на дошці пошани.

Якщо ви володієте правами доступу Відділ кадрів або Адміністрація порталу, то також буде доступна кнопка Управління дошкою пошани, натиснувши на яку отримуєте доступ до адміністративного розділу:

Управление доской почета в административном интерфейсе

Тут представлені наявні записи про заслуги, за які співробітники поміщаються на Дошку пошани.

Управління дошкою пошани через адміністративний розділ аналогічно управлінню новинами, описаному в статті Управління новинами.Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло