top_ua
Вхід

Кадрові зміни

На сторінці Кадрові зміни відображаються всі кадрові зміни і перестановки співробітників в рамках компанії. Якщо в кар'єрі співробітника відбулася зміна, то на сторінці відображається його візитна картка з датою і типом кадрового зміни:

Кадровое изменения

Можна переглядати відбулися кадрові перестановки не всі відразу, а для окремо взятого підрозділу. Для цього за допомогою списку вкажіть підрозділ і натисніть кнопку Знайти.


Робота з кадрами

Щоб додати зміни в кадри, потрібно володіти правами Відділ кадрів або Адміністрація порталу. Натисніть кнопку Додати запис. Відкриється вікно додавання нового запису:

Добавить запись

На вкладці вкажіть наступні параметри:

  • Виберіть співробітника, до якого відноситься зміна - вибирається співробітник зі структури або можна ввести його відомий ідентифікатор.
  • Дата зміни - можна вказати дату зміни, що відображається.
  • Інформація про кадрову зміну - коротка інформація про зміну.
  • Должность - посаду, що присвоюється після зміни.
  • Відділ - відділ призначення співробітника.
  • Стан - можна вказати стан зміни: переведений, звільнений або прийнятий.
  • Короткий опис - введіть інформацію про зміну кадрів, яка буде видна в анонсі. Це можна зробити в трьох режимах: Текст, HTML, Візуальний редактор.

Якщо ви володієте правами доступу Відділ кадрів або Адміністрація порталу, то можете скористатися функціоналом управління кадрами. Для цього натисніть кнопку Керувати. Відкриється адміністративний розділ для управління кадрами:

Управление кадрами в административном интерфейсе

Управління кадрами через адміністративний розділ аналогічне управлінню новинами, описаному в статті Управління новинами.Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження