top_ua
Вхід

Відправлення email в Живу стрічку

Щоб обговорити з колегами отримане повідомлення електронної пошти, можна просто переслати його в портал, у Живу стрічку.

Для цього потрібен лише спеціальний email. Отримати його можна в розділі Моя сторінка, натиснувши на посилання Показати:

Email для создания поста в Живой ленте

Примітка: Дана email-адреса є унікальною для кожного співробітника і користувача Екстранет, використовувати його іншим способом, окрім як для пересилання електронних листів в Живу стрічку, немає сенсу.


Після цього унікальний email з'явиться в полі Для створення поста в Живій стрічці:

Далі цю email-адресу можна використовувати для пересилання в Живу стрічку електронних листів:

Даний лист буде відправлено в Живу стрічку, відправник буде призначений автором і одержувачем такого повідомлення, текст листа і всі вкладені файли будуть автоматично опубліковані:

Примітка: якщо користувач Екстранета відправляє електронний лист на портал, то він з'явиться в Живій стрічці Екстранета.


Потім можна відредагувати повідомлення, додати потрібних одержувачів і залучити до обговорення своїх колег або зовнішніх користувачів:


До уваги Адміністраторів!

  1. Для спілкування з зовнішніми користувачами через email з Живої стрічки портал повинен бути доступний з Інтернету, а для домену порталу повинен бути обов'язково вказаний MX-запис поштового сервера Бітрікс24: mail-001.bitrix24.com. Для цього зверніться до адміністратора вашого домену.
  2. Якщо Бітрікс24 в коробці працює по протоколу https, то повинен бути валідний SSL-сертифікат, самоподпісанний не підходить.Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження