top_ua
Вхід

Підтримка24

Як включити адміністративну панель в коробці

Ми постаралися зробити «Бітрікс24 в коробці» таким, щоб на порталі після установки можна було відразу почати працювати. Тому панель адміністрування за замовчуванням відключена для всіх користувачів порталу.

Якщо ж все-таки знадобиться панель адміністрування, то її можна легко включити будь-якому користувачу або групі користувачів порталу:

 1. Авторизуйтесь на порталі адміністратором і перейдіть в адміністративний розділ за посиланням http://адреса_вашого_порталу/bitrix/admin/.

 2. В налаштуваннях головного модуля (Налаштування > Налаштування продукту > Налаштування модулів > Головний модуль) знайдіть блок Панель інструментів публічного розділу:

  Панель инструментов публичного раздела

 3. Переконайтеся, що в опції Завжди показувати панель для користувачів були обрані саме ті користувачі або групи користувачів, яким хочете дати доступ до панелі адміністрування, або додайте їх зі структури порталу:

  Всегда показывать панель для пользователей

  За замовчуванням є спеціальна група в правах доступу – Працює в панелі управління, так що можете дати ці права потрібного користувачу.

  Як дати користувачу права «Працює в панелі управління»
  Просто поставте галку потрібної групи прав у вкладці Групи в профілі користувача ( Налаштування > Користувачі > Список користувачів):

  Права Работает в панели управления

 4. В опції Ніколи не показувати панель для користувачів приберіть групу користувачів Всі відвідувачі:

  Никогда не показывать панель для пользователей

 5. Не забудьте Зберегти налаштування.


Тепер панель адміністрування буде відображатися в публічній частині порталу Бітрікс24 у потрібного користувача:

Панель администрирования в публичной частиДопомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло