top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Бітрікс24.Network

Рейтинг:

Співробітники порталу в своїй роботі з клієнтами і контрагентами можуть використовувати мережу Бітрікс24.Network.

Бітрікс24.Network – мережа для бізнес-комунікацій, яка об'єднує в одному середовищі партнерів, колег, постачальників та інших контрагентів, дозволяє звести використання різних інструментів для спілкування до мінімуму і зберігати історію спілкування в одному місці.

Реєстрація в мережі здійснюється за посиланням https://www.bitrix24.net. При необхідності можна прив'язати свої акаунти в інших соцмережах до Бітрікс24.Network. В цьому випадку у вас з'явиться можливість використовувати ваші контакти з цих мереж.

Перехід на сторінку мережі з діючих порталів сервісу Бітрікс24 здійснюється по команді Моя сторінка Бітрікс24.Network з меню Особиста сторінка:

Моя страница Битрикс24.Network

За цією командою перейдете на свою сторінку в цій мережі:

Персональная страница Битрикс24.Network

Бітрікс24.Network – це, по суті, месенджер з можливостями чату, голосових і відеодзвінків, використовуваних для бізнес-комунікацій. Всі можливості месенджера доступні не тільки користувачам Бітрікс24, але і тим, хто був запрошений учасниками. Портал працює на різних мовах.


Робота з Бітрікс24.Network

З вашої персональної сторінки в мережі можна швидко перейти до будь-якого з ваших «прив'язаних» порталів або створити новий хмарний Бітрікс24.

Кнопка перехода на порталы

Також є можливість прив'язки профілю Бітрікс24.Network до користувача версії коробочки Бітрікс24 як зовнішньої соцмережі (нарівні з Facebook та іншими), і можна авторизуватися через нього.

На порталі обов'язково повинен бути встановлений модуль Соціальні сервіси. Якщо зареєструватися в Бітрікс24.Network не виходить, зверніться до адміністратора. Детальніше читайте в курсі Адміністратор сервісу Бітрікс24 (коробкова версія).Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло