top_ua
Вхід

Бітрікс24.Network

Бітрікс24.Network – мережа для бізнес-комунікацій, яка об'єднує в одному середовищі партнерів, колег, постачальників та інших контрагентів, дозволяє звести використання різних інструментів для спілкування до мінімуму і зберігати історію спілкування в одному місці.

Реєстрація в мережі здійснюється за посиланням https://www.bitrix24.net. При необхідності можна прив'язати свої акаунти в інших соцмережах до Бітрікс24.Network. В цьому випадку у вас з'явиться можливість використовувати ваші контакти з цих мереж.

Перехід на сторінку мережі з діючих порталів сервісу Бітрікс24 здійснюється по команді Моя сторінка Бітрікс24.Network з меню Особиста сторінка:

Б24.Нетворк.png

За цією командою перейдете на свою сторінку Бітрікс24.Паспорт:

Б24.Нетворк2.png


Робота з Бітрікс24.Network

Зі сторінки Бітрікс24.Паспорта можна швидко перейти до будь-якого з ваших «прив'язаних» порталів або створити новий хмарний Бітрікс24. Також можна оновити свої дані на всіх підключених Бітрікс24.

Детальніше про можливості Бітрікс24.Паспорта можна прочитати в окремій статті.

Також є можливість прив'язки профілю Бітрікс24.Network до користувача коробкової версії Бітрікс24 як зовнішньої соцмережі (нарівні з Facebook та іншими), так і, відповідно, авторизуватися через неї.

На порталі обов'язково повинен бути встановлений модуль Соціальні сервіси. Якщо зареєструватися в Бітрікс24.Network не виходить, зверніться до адміністратора. Детальніше читайте в курсі Адміністратор сервісу Бітрікс24 (коробкова версія).Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження