Підтримка24

Як розгорнути бекап Бітрікс24 в коробці

Після підтвердження згоди про перенесення даних із хмари в коробку, ми підготуємо бекап, з якого ви зможете відновити повноцінний Бітрікс24.

Під час перенесення даних, користуватися порталом небажано. Всі дані під час переїзду дані – і в коробці, і в Бітрікс24 будуть втрачені.

Копія вашого Бітрікс24 зберігається в хмарі 7 днів, потім буде видалена.

Ми наполегливо рекомендуємо використовувати віртуальну машину BitrixVM чи тариф хостингу на базі неї. Працездатність порталу в інших середовищах не гарантована.

Якщо використовуєте своє веб-оточення, то вам необхідно в кореневу директорію вашого веб-сервера покласти скрипт restore.php, він доступний за посиланням: https://www.bitrix.ua/download/scripts/restore.php.

Потім в майстрі вказуєте надане вам Техпідтримкою посилання на копію вашого Бітрікс24. Майстер сам завантажить всі файли копії, переходити по посиланню на копію не потрібно, інакше завантажиться тільки одна частина.

Ми підготували спеціальний курс про Встановлення, запуск та налаштування віртуальної машини BitrixVM. Для виконання описаних дій будуть потрібні деякі знання адміністрування linux-систем.

Увага! У вас повинна бути чиста коренева директорія, в яку розгорнеться копія установки Бітрікс24 з ядром продукту. Встановлювати ніяку коробкову версію при цьому не потрібно. Сервер повинен бути налаштований для роботи в UTF-8. Перед відновленням переконайтеся, що на диску віртмашіни доступно як мінімум в 3 рази більше місця, ніж розмір копії. Інструкція по збільшенню диска на віртуальній машині.


Після виконання всіх необхідних дій по встановленню і запуску віртуальної машини BitrixVM, відкрийте адресу вашого майбутнього порталу в браузері та виберіть Відновити копію:

Восстановить копию портала

У вікні Завантаження резервної копії необхідно вибрати пункт Завантажити резервну копію з дальнього сайту, ввести посилання для скачування, яку вам повідомлять фахівці техпідтримки після підготовки копії вашого Бітрікс24:

Развернуть резервную копию из облака «1С-Битрикс»

Після скачування архіву потрібно ввести пароль для розпаковування архіву, який вам також повідомлять фахівці техпідтримки:

Распаковка архива

Далі автоматично буде запущений процес завантаження резервної копії та система запропонує відновити базу, просто натисніть Відновити:

Восстановить базу

Після видалення службових скриптів та локальної копії, можна перейти на ваш портал Бітрікс24 в коробці:

Удалить служебные скрипы и локальную копию

У результаті, ви отримуєте копію вашого Бітрікс24 з усіма даними:

Копия портала готова


Дії після перенесення копії Бітрікс24 в коробку:

  • Копія бази даних Бітрікс24 створюється без пошукового індексу, тому для роботи пошуку необхідно буде зробити переіндексацію.

  • Для авторизації адміністратора порталу використовуйте дані, які ви надсилали в Техпідтримку в запиті на перенесення (п.3 Авторизаційні дані засновника порталу).

  • Зверніть увагу, оскільки паролі користувачів не зберігаються на самому порталі, то для авторизації користувачів їм потрібно буде скористатися формою відновлення пароля. Або адміністратор може вручну скинути паролі користувачів в адміністративному інтерфейсі.

  • Щоб потрапити в адміністративний інтерфейс «Бітрікс24 в коробці», пройдіть за адресою: http://адреса_порталу/bitrix/admin/.

Також варто почитати:

Допомогло!
Дякуємо :)
Необов'язково:
Залишити відгук про статтю
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Залишити відгук про статтю
Маю додаткові запитання
Замовити впровадження