Підтримка24

Правила повернення програмної продукції

Продаж програмної продукції істотно відрізняється за своєю природою від продажу будь-яких інших товарів чи послуг. У силу технічних особливостей поставки програмних продуктів «Бітрікс24» повернення придбаного програмного забезпечення неможливе.

Це пов'язано з тим, що при отриманні від вас оплати за програмний продукт генерується унікальний ліцензійний ключ для активації облікового примірника продукту/доступу до продукту, який є невід'ємною складовою поставки. З моменту створення зазначеного ліцензійного ключа згідно з вашим замовленням, продукт вважається використаним, що унеможливлює його повернення. Ми сподіваємося на розуміння і просимо вас уважно знайомитися з продуктами до придбання.

Ми надаємо вам можливість ознайомитися з продуктами, їх характеристиками та функціональними можливостями до придбання шляхом використання безкоштовного тарифного плану (або демо-версії коробкового «Бітрікс24»). Просимо вас заздалегідь використовувати всі доступні способи для ознайомлення з функціональними можливостями та характеристиками продуктів, оскільки після покупки ми не зможемо зробити повернення коштів.

Гарантійні зобов'язання

Програмні продукти поставляються «як є». При цьому, якщо в процесі використання продукту за функціональним призначенням виникають помилки, збої або інші функціональні невідповідності та недоліки, вони усуваються в рамках надання технічної підтримки. Наявність таких помилок не є підставою для повернення коштів.

Повернення коштів

Грошові кошти можуть бути повернуті тільки в разі помилкового проведення платежу. Повернення грошових коштів здійснюється за заявою від покупця тим же платіжним способом, яким були отримані помилково перераховані кошти. Комісія за проведення операції за поверненню грошових коштів, якщо така стягується, проводиться за рахунок покупця.

Допомогло!
Дякуємо :)
Необов'язково:
Залишити відгук про статтю
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Залишити відгук про статтю
Маю додаткові запитання
Замовити впровадження