top_ua
Вхід

Підтримка24

Бітрікс24 і безпека ваших даних

Бітрікс24 дозволяє повністю організувати роботу цілої компанії на основі єдиних інструментів. Вся найважливіша інформація, контакти клієнтів, договори та юридичні документи зберігаються прямо в ньому. Можливо і мусить виникнути логічне запитання: "Наскільки безпечно використовувати Бітрікс24? Ми ж не хочемо, щоб хтось ліз в наші дані."

І відповідь на це питання може бути тільки одна. Бітрікс24 максимально безпечний!


З нашого боку ми зробили все, щоб ваші дані були недоступні зловмисникам. Сучасні системи шифрування та двоетапна авторизація з використанням особистого смартфона співробітника не дадуть нікому проникнути на ваш портал. Нашкодити вашим даними можуть тільки зовсім вже необдумані та необережні дії самих користувачів. Але поки що технічний прогрес не в силах таке контролювати.


Якщо ж переживаєте, чи не станемо ми самі господарювати на вашому Бітрікс24, то відповідь також однозначна. Ми вашими даними не розпоряджаємося та нікуди їх не передаємо! Єдиний варіант, при якому ми в принципі зможемо зайти на ваш портал - це якщо звернетеся в нашу техпідтримку за допомогою та особисто надасте нашим фахівцям тимчасовий доступ.


Приділіть повну увагу роботі вашої компанії та розвитку бізнесу, а всі питання про безпеку залиште в минулому:)


Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло