top_ua
Вхід

Відповіді на питання про запис дзвінків

У даній статті ми відповімо на найчастіші запитання про запис дзвінків в телефонії Бітрікс24.

В мене увімкнені переадресація і запис розмов, але дзвінок не записався. Чому?

Така ситуація може виникнути при наступних обставинах: дзвінок надійшов на портал, ніхто не прийняв його, тому він був спрямований на номер співробітника (або вказаний номер), але клієнт не дочекався, скинув виклик, і співробітник не встиг відповісти.

Саме в цій ситуації, факт перенаправленого дзвінка був успішним (тому в деталізації з'явиться повідомлення успішний дзвінок), проте самої розмови не відбулося. З цієї причини запис відсутній.

Важливо пам'ятати, що запис дзвінка буде тільки в тому випадку, якщо розмова дійсно була.

Чи буде при переадресації працювати запис дзвінків?

Якщо в налаштуваннях вхідних дзвінків активовано запис розмов:

відповіді на запитання про запис дзвінків.png

Те переадресовані дзвінки також будуть записуватися і відображатися або через розділ Телефонія > Баланс і статистика > Деталізація дзвінків, або через розділ Диск > Загальний диск: папка Телефонія - записи дзвінків. Детальніше читайте в статті Де і як довго зберігаються записи розмов?.

У розділі «Загальний диск» немає папки «Телефонія - записи дзвінків», де знайти запис дзвінків?

Якщо вам не вдається знайти папку Телефонія - записи дзвінків в розділі Диск > Загальний диск, то, швидше за все, у вас просто не включений запис розмов.

Перевірте, чи включений у вас пункт Запис дзвінків для орендованого номера або SIP АТС.Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження