top_ua
Вхід

Відправлення листів через SMTP-сервер

За замовчуванням всі листи відправляються через сервера Бітрікс24. Але кожен співробітник може налаштувати відправку листів з поштової скриньки через сторонній SMTP-сервер. Зробити це можна як під час підключення поштової скриньки до Бітрікс24, так і при відправці листа з CRM.


Підключення поштової скриньки до Бітрікс24

При підключенні своєї поштової скриньки можна вказати налаштування зовнішнього SMTP-сервера:

Залежно від провайдера підключення SMTP-налаштування можуть містити різну кількість полів. Повні налаштування для SMTP (сервер, порт, логін, пароль) доступні тільки при підключенні поштової скриньки через провайдера IMAP.

Далі всі вихідні листи з цієї скриньки йтимуть через вказаний зовнішній SMTP-сервер, або конкретний обраний сервіс.


Відправлення листів з CRM

Співробітник також може налаштувати відправку листів з CRM з поштової скриньки через сторонній SMTP-сервер.

Просто виберіть у формі створення листа Від кого пункт Додати відправника:

Впишіть ім'я та прізвище відправника і поштову адресу, а потім оберіть посилання SMTP-сервер:

Вкажіть сервер, порт, логін та пароль для доступу до поштового сервера. Будьте уважні при введенні даних SMTP-сервера. Листи не будуть доставлятися, якщо інформація вказана некоректно.

Зверніть увагу! При підключенні вихідних листів через зовнішній SMTP-сервер, якщо на ньому є SSL-сертифікат, то він обов'язково повинен бути валідним, самоподпісанний не підходить. Наявність сертифіката визначається автоматично.

Вибір додаткового відправника доступний всюди, де можна відправляти листа – в картці елемента CRM (ліди, контакти, справи тощо), y роботах CRM та y CRM-Маркетингу.


Налаштування SMTP деяких поштових сервісів

Як правило, для включення відправки листів через зовнішній SMTP-сервер потрібно всього лише поставити галочку і ввести пароль, якщо буде потрібно.

Якщо поштова скринькy підключали через IMAP, то для налаштування вихідних листів, крім вашого логіна та паролю, вам знадобляться ще smtp-сервер і порт (465 або 587). Отримати їх можна в документації кожного сервісу:

 • Gmail.com

  Включити опцію "Включити IMAP" в Налаштування – Всі налаштування – Пересилання та POP/IMAP – Доступ по протоколу IMAP. Детальніше читайте в окремій статті.

 • Yahoo.com
 • iCloud.com
 • Beget.com
 • Outlook.com
 • Ukr.net (поштовий сервіс тимчасово не підтримується)

Увага! Деякі особливості налаштування SMTP сервера для вихідних:

 • Під час налаштування SMTP-сервера відправлення листів буде відбуватися через сервери вказаного SMTP-сервісу.

 • На деяких SMTP-сервісах можуть бути помилки вихідної пошти через використання паролів, що містять спецсимволи: #, ^.

 • Підключення вихідних через зовнішній SMTP-сервер доступне будь-якому співробітнику Бітрікс24.

 • При підключенні вихідних листів через зовнішній SMTP-сервер, якщо на ньому є SSL-сертифікат, то він обов'язково повинен бути валідним, самоподпісанний не підходить. Наявність сертифіката визначається автоматично.

 • При підключенні зовнішнього e-mail буде потрібно підтвердження володіння цією поштовою адресою через код листа.

 • В даному способі підключення додаткових відправників працює обмеження на відправку пошти.

 • Важливо! Самі SMTP-сервіси можуть мати свої ліміти на відправлення через них розсилок і можуть обмежувати ваші розсилки, аж до повного блокування поштового аккаунта, через який будуть розсилатися листи.

  Наприклад, у Google за замовчуванням ліміт на відправку - 500 листів на добу. Якщо в листі кілька одержувачів, то лист кожному з них вважається окремим листом. Цей щодобовий ліміт може змінюватися на підставі їх власних алгоритмів підрахунку благонадійності користувача.

 • У коробковій версії Бітрікс24 налаштування відправників через свій SMTP-сервер у публічній частині Бітрікс24 недоступне і здійснюється на стороні сервера системним адміністратором (через меню віртуальної машини BitrixVM або конфігураційні файли).
Допомогло!
Дякуємо :)
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Відгук
Замовити впровадження