top_ua
Вхід

SSL-сертифікати в Бітрікс24

SSL-сертифікат – це цифровий підпис сайту, що забезпечує шифрування з'єднання між користувачем і сайтом. Також за допомогою SSL-сертифіката підтверджується справжність сайту, тобто ви можете завжди перевірити, якій компанії належить даний сайт.

Крім цього, якщо сайт збирає хоча б ПІБ і e-mail користувачів, то такий сайт стає оператором персональних даних. Згідно із законом «Про захист персональних даних» сайт повинен дотримуватися цілого ряду заходів щодо захисту персональних даних, а SSL-сертифікат в такому випадку - в списку обов'язкових рекомендацій.

Давайте розберемося, в яких випадках для Бітрікс24 SSL-сертифікат видається і використовується автоматично, а в яких ви повинні самостійно спочатку отримати сертифікат у центрі сертифікації і передати через Техпідтримку24.


Хмарний сервіс Бітрікс24

Всі портали Бітрікс24 за замовчуванням вже працюють з SSL-сертифікатами. Додатково виписуються сертифікати в випадках:

  1. При використанні свого домена для Бітрікс24.Сайтів

    При додаванні свого домена до сайту, SSL-сертифікат від Let's Encrypt виписується автоматично протягом деякого часу (як правило, від 30 хв і до 3 годин). Вам робити нічого не потрібно, все відбудеться автоматично і безкоштовно на всіх тарифах. Оновлення сертифіката також відбувається автоматично.

  2. При використанні свого домену для порталу Бітрікс24 на тарифі Професійний

    На тарифі Професійний можна використовувати свій домен для адреси свого Бітрікс24.

    Вам не потрібно більше купувати і продовжувати SSL-сертифікат для вашого домену. Сертифікат тепер видається центром сертифікації Let's Encrypt і продовжується автоматично.

    Детальніше про це читайте в статті Переключити Бітрікс24 на свій домен.


Коробкова версія Бітрікс24

Коробкова версія Бітрікс24, технічно, може функціонувати без SSL-сертифіката до домену вашого порталу.

Але деякі модулі Бітрікс24 вимагають наявності сертифіката - телефонія, підключення до різних зовнішніх сервісів авторизації і зберігання даних, відкриті лінії і т.д.

Тому ми рекомендуємо використовувати SSL-сертифікат при розгортанні коробкової версії Бітрікс24, причому не самоподпісанного, а виданного спеціальним центром сертифікації.

SSL-сертифікат в такому випадку виписується і продовжується силами ваших технічних фахівців.

Якщо коробка розгорнута в «Бітрікс: Віртуальна машина VMBitrix», то у вас також є можливість використання безкоштовних сертифікатів Let's Encrypt.
Допомогло!
Дякуємо :)
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Відгук
Замовити впровадження