top_ua
Вхід

Підтримка24

Важливо! Міграція ботів Microsoft Bot Framework в Azure Bot Service до 31 березня 2018

Повідомляємо Вас про те, що Microsoft попереджує про необхідність міграції усіх старих ботів в Azure Bot Service до 31 березня 2018 року, якщо вони були створені в Microsoft Bot Framework.


Чим це загрожує?

Після 31 березня всі старі боти, створені не в Azure Bot Service, можуть перестати працювати. В Бітрікс24 боти Microsoft Bot Framework використовуються для підключення таких каналів Відкритих ліній, як Skype, Slack, Kik, GroupMe, SMS, email та інших.

Для деяких ботів авторизації (Teams, Skype, Cortana) міграція поки не вимагається, але ми все-таки радимо мігрувати в Azure Bot Service, щоб уникнути проблем у майбутньому.


Як мігрувати бота в Azure Bot Service?

Перевірити та здійснити міграцію ваших старих ботів можна таким чином:

 1. Авторизуватись або зареєструватись в Microsoft Azure.

 2. Перевірити, що у вас є діюча підписка Azure, якщо підписки немає - створити її в розділі Управління витратами та виставлення рахунків:

  Создать подписку Azure

  При реєстрації Azure пропонує оформити Безкоштовний обліковий запис Azure і зачислення віртуальних 200 доларів. Після закінчення 30 днів вам все одно потрібно буде оформити підписку. Ми радимо Підписку з оплатою по мірі використання (Pay-As-You-Go), без абонентської плати, з оплатою тільки споживаних ресурсів. Боти, наприклад Skype, не належать до оплачуваних ресурсів, тому оплата за них не стягується. Контролювати споживання ресурсів та свій рахунок можна в розділі Управління витратами та виставлення рахунків.
  Підписку з оплатою по мірі використання (Pay-As-You-Go)

  Подписка с оплатой по мере использования (Pay-As-You-Go)

 3. Авторизуватись в аккаунті Microsoft Bot Framework.

 4. Перейти у вкладку My bots:

  My bots

 5. Обрати потрібний бот та натиснути кнопку Migrate в колонці Migration status, погодитися на процедуру перенесення та чекати, поки не завершиться задача перенесення:

  Миграция ботов

  Якщо в процесі виконання задачі міграції бота з'явиться помилка Failed to find any Azure subscription for current user, це означає, що у вас не оформлена підписка Azure (див. п.1-2 ).

  Failed to find any Azure subscription for current user

  Важливо! У процесі виконання задачі міграції бота не покидайте сторінку і не перезавантажуйте її, інакше доведеться процедуру проводити заново. Дочекайтеся закінчення міграції та відповідного повідомлення.

 6. Після успішної міграції з'явиться кнопка Roll back migration, що дозволяє зробити зворотну операцію, якщо щось піде не так.


Детальніше почитати про міграцію ботів Microsoft Bot Framework в Azure Bot Service.Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло