top_ua

Редагування та історія сторінки Wiki

Історія версій

Якщо в системі встановлено модуль Бізнес-процеси, то можливе ведення історії змін та порівняння версій сторінок. Список всіх поточних версій можна переглянути по кнопці Історія.

Можна обрати будь-які дві версії та порівняти їх між собою. При порівнянні червоним кольором відобразиться те, що видалено зі старої версії в порівнянні з новою, а зеленим - що додано в нову версію в порівнянні зі старою.

Посилання Відновити до поточної дозволить більш ранню версію зробити поточною версією.

Якщо над документом працює одночасно кілька осіб, то на сайті відобразиться версія, завершенна останньою. Всі інші версії будуть збережені в історії.

Редагування сторінки

Для редагування сторінки необхідно скористатися кнопкою Правити. По цій кнопці відкриється форма правки, аналогична формі створення сторінки. Зміни вступлять в силу відразу після опублікування виправленої сторінки.

Примітка: Зміна назви сторінки через кнопку Правити відобразиться на URL, що веде на сторінку. Відповідно всі посилання на змінену сторінку в інших вікі-сторінках перестануть працювати, стануть "червоними посиланнями". Якщо необхідно змінити назву сторінки зі збереженням всіх посилань, то скористайтеся кнопкою Переіменувати.

При правці сторінки можна додати коментар до конкретної версії. Цей коментар буде відображено в списку змін.


Раджу також почитати:

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження