top_ua
Вхід

Підтримка24

Створення першої сторінки Wiki

Створення першої сторінки

Якщо ще не створено жодної сторінки, відвідувач сайту побачить Головну сторінку в такому вигляді:

main_page2.png

Для створення першої сторінки натисніть червоне посилання Створити або кнопку knop2.png. За цією командою відкриється форма створення сторінки зі спрощеним візуальним редактором.

Текст краще додавати за допомогою спрощеного візуального редактора. В режимі Текст замість звичного форматування виводиться спеціальна wiki-розмітка, зрозуміла програмістам та програмі. В режимі Візуальний редактор текст відображається зразу відформатованим.

Спрощений візуальний редактор має кнопки, недоступні в інших модулях системи:

  • Формат - доступна вставка заголовка аж до 6-го рівня вкладень
  • Введення внутрішнього гіперпосилання. По цій кнопці створюється внутрішнє гіперпосилання на поки ще не створену сторінку (червоне посилання). Назва гіперпосилання і назва створюваної сторінки можуть не співпадати.

    Примітка: В полі Посилання потрібно вводити не URL адресу посилання, а назву сторінки, на яку ви хочете послатися.
  • Вказати категорію. Вказується категорія для сторінки. Можна вибрати зі списку вже існуючих, або додати нову. Кожній сторінці можна призначити кілька категорій скориставшись цією кнопкою кілька разів.

    Детальніше почитати про роботу з категоріями та тегами можна у цій статті.
  • Ваш підпис та момент часу. Кнопка вставляє ім'я і прізвище автора статті (в тому вигляді, в якому він зареєстрований в системі), дату і час створення (редагування) статті.
  • Игнорувати Wiki-форматування. Текст відображається без урахування Вікі-форматування.
  • Оформлення тексту у вигляді коду. Дозволяє вводити в текст повідомлення програмні коди без їх викривлення при перегляді.

Примітка: Wiki дає можливість галаштування переадресації сторінок. Якщо з якихось причин сторінка не повинна відображатися, але видаляти її небажано,то можна використати переадресацію. Для цього в режимі тексту на сторінку додається вираз #REDIRECT [[**********]]. Замість зірочок вставте ім'я сторінки, на яку виконується перенаправлення. Редагування початкової сторінки стає доступним тільки адміністратору.

Заповніть текстом сторінку і натисніть Опублікувати. Сторінка буде створена.

Створення сторінки з Червоного посилання

Для створення сторінки з червоного посилання просто натисніть на нього. Відкриється форма створення нової сторінки.

Примітка: Можливий варіант, коли зв'язана сторінка створюється не за червоним посиланням, а самостійно по кнопці Створити. У цьому випадку відбудеться автоматична прив'язка новоствореної сторінки до існуючого посилання. І навпаки: можна спочатку створити сторінку, а потім створити на неї гіперпосилання на інших сторінках.

Примітка: При створенні (редагуванні) сторінки в рамках робочої групи доступна опція Опублікувати в живій стрічці. Якщо прапорець встановлений, то будь-яка дія над даною сторінкою буде відзначена в Живий стрічці повідомленням.


Також раджу почитати:

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло