top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Вхід
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Переваги комерційних тарифів

Рейтинг:

Для хмарної версії Бітрікс24 доступний безкоштовний тариф Проект та чотири комерційних плани - Проект+, CRM+, Команда и Компанія.

Безкоштовний план включає у себе всі основні інструменти, але платні тарифи дають ряд помітних переваг.

Після оплати ви зможете використовувати на свому порталі облік робочого часу, бізнес-процеси, автоматизацію продажів та багато-багато інших корисних та важливих для бізнесу функцій :)

Детальний опис усіх можливостей і порівняння тарифів доступні за посиланням.Переваги тарифу Проект+

Більше корисувачів: до 24 ваших співробітників зможуть використовувати інструменти Бітрікс24

Більше доступного місця: активно користуєтесь диском та зберігаєте великі об'єми інформації? Вам доступно 24 Гб для зберігання необхідних файлів

Розширена телефонія: на цьому тарифі можна зберігати необмежену кількість записів дзвінків та користуватись розподіленням дзвінків одночасно на всіх співробітників. А проконтролювати якість роботи допоможе оцінка якості обслуговування від клієнтів:)

CRM: кілька крутих можливостей для розвитку продажів: обдзвон клієнтів, контроль дублікатів, та повна історія змін

Багато інших цікавих та корисних функцій - детальніше читайте за посиланням.

Все це - за 499 гривень на місяць!Переваги тарифу CRM+

Цей тариф ідеально підійде для невеликої компанії, яка активно займається продажами. Якщо вам не потрібні велика кількість користувачів і додаткових опцій, але бажаєте мати повний набор інструментів для організації продажів та ведення бізнесу - цей тариф спеціально для вас!

План розрахований на 6 активних користувачів та дозволяє зберігати до 50 Гб даних!

Автоматизація продажів: економте свій час - використовуйте роботів, бізнес-процеси, регулярні рахунки та угоди. CRM візьме рутинну роботу на себе:)

Інструменти для продажів: виведіть свій бізнес на новий рівень з планом продажів, CRM-маркетингомта аж 10 доступними сайтами у Бітрікс24.Сайти

Відкриті лінії: створіть необмежену кількість відкритих ліній та завжди будьте на зв'язку з вашими клієнтами

Все це - за 1200 гривень на місяць!Переваги тарифу Команда

Тариф Команда підійде для великих компаній, які активно використовують автоматизацію, 1С та працюють з кількома напрямками бізнесу.

50 бізнес-користувачів: запросіть колег та перенесіть усі робочі процеси у Бітрікс24

Місце у хмарі: великій компанії - великий простір для діяльності. Використовуйте до 100 Гб вільного місця для збереження потрібної інформації

Інтеграція с 1С: зв'яжіть ваш портал з 1С для обміну рахунками та товарами.

Напрямки угод: займаєтесь продажем різноманітних товарів та послуг? Створіть два напрямки угод - зі своїми налаштуваннями, стадіями, звітами.

Зовнішні користувачі: працюєте з зовнішніми підрядниками? Запросіть зовнішніх користувачів - вони побачать лише потрібну їм інформацію та не будуть вважатись користувачами порталу.

Налаштування безпеки: ви можете убезпечити цінні дані за допомогою спеціальних опцій - відключення публічних посилань, обмеження доступу по IP, відновлення резервної копії.

Все це - за 2200 гривень на місяць!

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло