top_ua
Вхід

Підтримка24

Повторні ліди

Клієнти - це чудово, а постійні клієнти - ще краще! Ви знаєте вподобання своїх покупців і готові запропонувати їм персональну знижку або подарунок:)

У Бітрікс24 працювати з повторними продажами легко: CRM впізнає клієнта (контакта або компанію), створить новий лід та додасть у нього потрібну інформацію.

Як це працює?

Припустимо до вас звернувся клієнт Сергій. Менеджери опрацювали лід та створили нову угоду і контакт. Угода успішно укладена, а Сергій насолоджується покупкою:)

Через деякий час Сергій дзвонить або пише з бажанням купити ще щось. Бітрікс24 визначить, що ця продажа повторна, і створить новий лід з прив'язкою до контакта Сергія.

Таким чином, повідомлення або дзвінок від раніше закритого ліда створить новий лід, але вже з приміткою "повторний". Запропонуйте клієнту цікаві умови і подякуйте за лояльність:)

Ви можете використовувати спеціальні умови для повторних лідів в роботах. Наприклад, відправити SMS з подякою клієнту, який звернувся до вас повторно.

Або відфільтрувати список лідів на звичайні та повторні.

Важливе зауваження - повторні ліди можна конвертувати тільки в угоди.

Якщо з контактом або компанією зв'язаний активний лід або угода - повторний лід не буде створено, новий лист або дзвінок будуть додані до поточного елемента.

Важливий момент: повторні ліди створюються для будь-яких закритих лідів, у тому числі для неякісних. Можна додати конкретні ліди в список виключень - і повторні ліди вже не будуть створюватись на їх базі.

Бітрікс24 створює повторні ліди по замовчуванню. Можна відключити цю опцію на сторінці CRM - Налаштування - Інше.

Повторні ліди працюють для всіх каналів зв'язку - дзвінки, пошта, CRM-форми або відкриті лінії.

Якщо використовуєте режим роботи CRM без лідів - то при повторному зверненні клієнта Бітрікс24 створить угоду з міткою Повторна.

Детальніше про два режими роботи CRM (з лідами і без) читайте в статті Що таке класична робота з лідами?

Чи можливо створити повторний лід вручну?

Можна додати повторний лід і вручну - для цього прикріпіть до нового ліда існуючий контакт або компанію.

В цьому випадку Бітрікс24 приховає поле з прізвищем, ім'ям та іншими контактними даними ліда - вся інформація тепер розташована в прив'язаному контакті.

Можна створити повторні ліди для групи клієнтів за допомогою генератора продажів.

Читайте про цей інструменті в статті Генератор продажів.


Повторні ліди потрібні не завжди - іноді необхідно зберегти спілкування з клієнтом в його картці, без створення нових лидів. Читайте докладну інструкцію в статті Як працювати з клієнтами без повторних лідів.

Отримуйте постійних клієнтів та підвищуйте лояльність з повторними лідами у Бітрікс24:)


Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло