top_ua
Вхід

Підтримка24

Безкоштовний тариф "Проєкт"

Рейтинг:

Для хмарної версії Бітрікс24 доступний повністю безкоштовний тарифний план Проєкт та чотири комерційних: Завдання+, CRM+, Команда та Компанія. 

Безкоштовний тариф доступний за замовчуванням - можна відразу починати роботу після створення порталу:)

Для безкоштовного плану існує кілька важливих обмежень:

  • Кількість користувачів - з основними інструментами зможе працювати лише 12 співробітників
  • Місце у хмарі - доступно лише 5 гігабайт
  • Обмеження функціоналу - деякі можливості недоступні у безкоштовній версії - наприклад, облік робочого часу та автоматизація продажів. Також варто відмітити, що послуги телефонії оплачуються окремо.

Повний перелік функцій та порівняння з іншими тарифами доступні за посиланням

Часті питанняЩо таке "хмарний" сервіс?

Це означає, що всі дані (і програмне забезпечення, і ваша інформація) зберігаються у спеціальних датацентрах. Вам не потрібно думати про встановлення чи налаштування - вся робота ведеться через звичайний браузер.

Хмарний сервіс позбавляє клієнтів від питань впровадження, підтримки і безпеки даних. Просто зареєструйтесь і миттєво приступайте до роботи:)

Підтримка на тарифі Проєкт

Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24.

Крім того, у разі виникнення запитань по роботі продукту, можна звернути до наших консультантів через онлайн-чат на сайті.

Зверніть увагу! Технічна підтримка на безкоштовній версії не надається.

Якщо ви користуєтеся тарифом Проєкт і у вас виникає технічне питання, то ви можете звернутися до партнерів або перейти на будь-який з комерційних тарифів.

Детальніше з особливостями підтримки на безкоштовному тарифному плані ви можете ознайомитися в окремій статті.Я можу запросити на портал тільки 12 співробітників?

Можна запрошувати на портал будь-яку кількість співробітників. Але тільки 12 з них зможуть працювати з бізнес-інструментами - це CRM, Завдання, Календар, Диск, Телефонія. За замовчуванням цей доступ отримують перші 12 користувачів. Надалі адміністратор може керувати цим переліком співробітників.

Усі інші користувачі зможуть без обмежень користуватись засобами комунікації - спілкуватись у живій стрічці, переписуватись у чаті, використорувати мобільний застосунок, та ін.

Якщо використання основних інструментів потрібне більш ніж 12 співробітникам - рекомендуємо перейти на один з платних тарифівЩо буде з порталом на тарифі Проєкт, якщо довго у нього не заходити?

Через 1,5 місяці відсутності активності ваш безкоштовний портал буде видалений. На протязі тижня буде можливість відновити до нього доступ через Підтримку24.

Якщо у вас тимчасово немає можливості користуватись Бітрікс24, або бажаєте відкласти роботу на довготривалий термін - скористайтесь спеціальним тарифом Відпустка

За 1199 гривень в рік ваш портал залишиться активним навіть якщо ви жодного разу не зайдете на нього. Ваш Бітрікс24 буде чекати на вас:)

Скористатись цією послугою можна за посиланням

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло