top_ua
Вхід

Створення багатосторінкових сайтів

Бітрікс24.Сайти дозволяюсь створювати не тільки прості лендінги, але і серйозні багатосторінкові ресурси. Ключова складність для великих сайтів - організувати зв'язки сторінок і переходи відвідувачів між ними. Зараз на прикладі розберемось, як швидко та просто це налаштувати.

Як це працює?

Для прикладу створюємо простий сайт компанії по організації вечірок. На головній сторінці буде вибір потрібної опції - парубочий вечір та дівич-вечір. Для кожного варіанту буде окрема сторінка.

Для початку потрібно створити самі сторінки, між якими і будемо створювати зв'язок.

Щоб працювали усі сторінки сайту і їх можна було зв'язати, потрібно кожну з них опублікувати окремо.

На кожній сторінці є блоки з пунктами меню або кнопками, на які можна додавати посилання. Створюємо на головній сторінці пункти меню, додаємо посилання на потрібний елемент.

Вкажіть, куди саме буде вести посилання. Це може бути як блок на поточній сторінці, так і будь-яка інша сторінка сайту. Також вкажіть, як відкривати сторінку за посиланням: у новому вікні, поточному, чи спливаючому.

Готово - тепер по кліку на елемент буде відкриватись нова сторінка:)

Можна створити безліч сторінок і налаштувати з ними зв'язок таким чином. Це дозволить швидко і легко організувати навіть великий багатосторінковий сайт:)


Також варто почитати:

Допомогло!
Дякуємо :)
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Відгук
Замовити впровадження