top_ua
Вхід

Як перевести співробітника компанії в Екстранет

«Екстранет» дозволяє компанії здійснювати конфіденційний зв'язок з постачальниками, дистриб'юторами, та іншими зовнішніми користувачами без доступу до внутрішньокорпоративної інформації. Зовнішні (екстранет) користувачі не мають доступу всередину вашого Бітрікс24, не бачать структуру та будь-яку іншу інформацію компанії. Вони можуть працювати лише у спеціальних екстранет-групах або проектах..

Припустимо, у вас звільняється співробітник, але продовжує працювати з компанією по деяким проектам. Простіше всього організувати роботу з ним шляхом переведення в екстранет як зовнішнього користувача.

Зробити це дуже легко:

  1. Спочатку потрібно звільнити співробітника з порталу:

  2. Після цього запросити його вже як зовнішнього (екстранет-користувача) з іншим email:

  3. Звільнений співробітник заходить на портал як зовнішній користувач з іншим email:

Зверніть увагу:

  • запросити екстранет-користувача можливо лише в екстранет-групу (проект);
  • eкстранет-користувачі доступні на будь-якому тарифі, вони входять в загальну кількість бізнес-користувачів, що залежить від тарифу Бітрікс24.


Хочу старий email в екстранеті!

Якщо необхідно, щоб у користувача був старий email для авторизації в екстранеті, в такому випадку йому потрібно зайти у свій Бітрікс24.Паспорт та змінити там свій e-mail. Це можна зробити як до звільнення так і після.

Тоді буде можливість запросити його на старий e-mail.

Для прикладу уявімо, що у співробітника був логін в Бітрікс24 andrey.JS.for.bitrix@gmail.com. Його звільнили з порталу, але потрібно зберегти цю пошту для авторизації в екстранеті. Нам знадобиться будь-який додатковий діючий email, наприклад bitrix24.forJS.andriy@gmail.com.

  1. Звільнений співробітник заходить у свій Бітрікс24.Паспорт та змінює у ньому email (andrey.JS.for.bitrix@gmail.com на bitrix24.forJS.andriy@gmail.com):

    Зверніть увагу, що потрібно змінити на існуючу пошту, оскільки на цю адресу прийде лист з підтвердженням зміни пошти. Про те, як змінити пошту, можна прочитати в окремій статті.

  2. Далі адміністратору потрібно знайти профіль звільненного співробітника (Співробітники > Співробітники > Звільнені) та змінити у ньому Контактний Email, в іншому разі система не дозволить відправити запрошення на вже присутній у вашому Бітрікс24 email:

  3. Тепер адміністратор може відправити запрошення колишньому співробітнику на стару пошту:


Якщо звільненого співробітника уже запросили в екстранет на інший email (наприклад, extranet@somemail.ua), то, щоб мати можливість заходити в екстранет під старим email, знадобиться ще 3-я діюча поштова адреса (наприклад temp@somemail.ua).

Аналогічним способом змінюється спочатку пошта у профілі Бітрікс24.Network звільненного співробітника (bitrix.test3@gmail.com на temp@somemail.ua). Далі зовнішній користувач у профілі Битрикс24.Network, прив'язаному до екстранету, змінює email на той, який був у співробітника від самого початку (extranet@somemail.ua на bitrix.test3@gmail.com).

Не забудьте також виправити пошту для сповіщень на порталі – Контактний E-mail. Зробити це можливо у профілі Бітрікс24 – Моя сторінка.

Як бачите – усе просто! :)Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження