top_ua
Вхід

Підтримка24

Двоетапна авторизація

При включеній двоетапній авторизації потрібно не тільки ввести свій логін та пароль, але й індивідуальний унікальний код, який формується в момент авторизації у застосунку на смартфоні користувача. Таким чином обов'язково потрібна особиста присутність, що максимально убезпечить всі дані на вашому Бітрікс24 від спроб входу сторонніх осіб.

Як підключити двоетапну авторизацію?

Перейдіть у налаштування свого профілю та зайдіть на сторінку Безпека.

Натисніть Підключити.

Усі налаштування ведуться з цієї сторінки. Тут знайдете і посилання на завантаження застосунку Bitrix24 OTP, генеруючого одноразовий пароль, а також детальну інструкцію по його використанню. Проскануйте QR-код або вкажіть всі дані вручну, а потім введіть код перевірки.

Відтепер після введення особистих логіну та паролю потрібно буде вводити одноразовий пароль, який видаватиме застосунок.


Резервні коди

Двоетапна автризація прив'язується до певного смартфону, тому якщо ви купили новий гаджет або просто загубили телефон, то прийдеться включати її заново. Але для входу у Бітрікс24 вам в будь-якому разі знадобиться одноразовий пароль, який без телефону не ввести.

Відразу після підключення можна отримати резервні коди, щоб ввести один з них замість одноразового. Збережіть їх на випадок такої ситуації.

Якщо ви забули зберегти коди, то попросіть адміністратора тимчасово відключити вам авторизацію. А після входу налаштуйте її заново.

Паролі застосунків

За допомогою спеціальних застосунків можна захистити свій акаунт при підключенні до сторонніх застосунків. Наприклад, при синхронізації календарів, задач і т.п. Усі з'єднання також потребують введення логіну та паролю користувача, але кожен раз вводити одноразовий код незручно. Тому є можливість отримати спеціальний пароль для з'єднання зі сторонніми програмами.

Їх можна отримати на сторінці Паролі застосунків.

Обов'язкова двоетапна авторизація

Якщо необхідно, щоб двоетапна авторизація була обов'язковою для усіх співробітників, адміністратор може увімкнути її у пункті Налаштування лівого меню на вкладці Налаштування безпеки. Тут також вкажіть, протягом якого часу усі повинні її підключити.


Також вартопочитати:

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло