top_ua
Вхід

Як задати логін і пароль при вході через соцмережу

Бітрікс24 підтримує авторизацію через всі основні соціальні мережі - AppleID, Facebook, Google+, Office365, LiveID і Twitter.

Ви можете користуватися авторизацією в цих соціальних мережах, але також можете створити ще звичний логін і пароль для свого профілю.

Як це працює?

Перейдіть на сайт bitrix24.net та авторизуйтесь за допомогою потрібного соціального сервісу.

Ви побачите сторінку вашого профілю Бітрікс24.Паспорт. Тепер натисніть Прив'язати електронну пошту.

Відкриється сторінка де можна вказати email, який бажаєте прив'язати до свого Бітрікс24, а також задати пароль до акаунту.

Натисніть кнопку Зберегти. Тепер на вашу електронну пошту буде надіслано лист-підтвердження. Перейдіть за посиланням і email буде підтверджений та прив'язаний до вашого Бітрікс24.

Готово! Тепер для входу на портал ви можете використовувати не тільки соцмережу, але і поштову скриньку :)

Підтвердження пошти може не знадобитися, якщо ви прив'язуєте поштову скриньку, з якою вже є інтеграція в самій соцмережі.

Якщо при спробі ви побачите помилку Користувач з таким email вже існує, то це означає що цей email вже зареєстрований у Бітрікс24.Паспорт. Рішення - зайти через бажаний email і змінити його на інший. Це звільнить логін, і ви зможете успішно поставити його. Або прив'язати іншу пошту.

Тепер для входу в Бітрікс24 або в десктоп-застосунку ви можете використовувати не тільки соцмережі, але і логін з паролем.

Допомогло!
Дякуємо :)
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Відгук
Замовити впровадження