Підтримка24

Додаткові можливості завдань

У завданнях є ще цілий ряд класних інструментів, які можуть зробити роботу з ними куди швидше та зручніше. Я розповім, як ними користуватися і як вони можуть бути корисні для вашої компанії :)

Як пов'язати завдання?

Під час створення завдання відкрийте вкладку Додатково, oберіть Зв'язані завдання та натисніть Додати.

Потім оберіть завдання, які потрібно зв'язати з основним.

Коли завдання буде створено, всі пов'язані з ним будуть перераховані у списку.

Пов'язані завдання дозволяють візуально зв'язати одне завдання з іншим. Функціонально це впливає інші зв'язку чи залежності. Зв'язок буде відображатися лише у головному завданні, з якого налаштовано зв'язок.

Як подивитися всі завдання, до яких я маю відношення?

Перейдіть в розділ Завдання та проєкти.

На вкладці Всі показані всі завдання, де ви берете участь. Щоб подивитися ваші завдання в залежності від ролі в них, скористайтеся одним їх фільтрів у верхній панелі - Роблю, Допомагаю, Доручив та Спостерігаю.

Це все передвстановлені фільтри, що відображають вашу роль в завданні - відповідальний, співвиконавець, постановник або спостерігач. Таким чином, ви можете відразу оцінити обсяг робіт по кожному напрямку.

Звичайно, для вашої зручності ви можете створювати власні фільтри та зберігати їх. Детальніше в статті - Як користуватися фільтром завдань?

Як подивитися всі завдання в моєму Бітрікс24?

У адміністратора та керівника компанії є можливість подивитися всі заведені користувачами завдання всередині Бітрікс24. Для цього потрібно скористатися спеціальним налаштуванням фільтра.

Перейдіть на сторінку Всі, додайте в фільтрі поле Параметри завдання та оберіть опцію Показати завдання, в яких я не беру участь.

Також адміністратор може переглянути завдання будь-якого співробітника при переході на сторінку його профілю у вкладці Завдання.

Керівник підрозділу може подивитися всі завдання своїх підлеглих в спеціальній вкладці Керую.

Детальніше в статті - Як побачити завдання підлеглих?

Чи можливо відразу змінити відповідального в декількох завданнях?

Дані дії можуть виконати керівник або адміністратор.

Часто бувають ситуації, коли потрібно масово передати завдання іншому співробітнику, наприклад, якщо відповідальний у відпустці або звільнений.

Перейдіть на сторінку співробітника в розділ Завдання. Відзначте необхідні і виберіть команду Змінити відповідального в панелі під списком завдань. Вкажіть нового співробітника, який буде виконувати ці завдання та натисніть Застосувати.

Як прикріпити файли до завдання?

Для виконання багатьох завдань обов'язково потрібні якісь додаткові файли, наприклад: рахунки, скани документів, квитки на літак та т.п. Їх можна додати прямо до завдання при його створенні за допомогою кнопки в полі докладного опису.


Можна завантажити файл з комп'ютера та зовнішнього диска, прикріпити вже завантажений в Бітрікс24 документ, а також створити новий та відразу додати його в завдання.

Якщо ж потрібно поділитися файлами вже в процесі роботи або надати якісь звітні документи в кінці, то їх можна додати до коментарю в завданні за допомогою такої ж кнопки.

Як закріпити створене завдання за групою (проєктом)

Буває, що ми створили завдання, а потім зрозуміли, що краще було б створити його в певній групі або проєкті.

У такій ситуації ми можемо відрадугавти завдання та закріпити його за відповідною групою або проєктом. Для цього натисніть Редагувати.

Перейдіть у вкладку Додатково - Проєкт та оберіть групу (проєкт) за якою повинне бути закріплене завдання. Не забудьте зберегти зміни.

Тепер це завдання відображається у списку завдань групи (проєкту).

А також закріплене за групою (проєктом) у загальному списку ваших завдань.

Як постановник завдання може оцінити виконане завдання?

У Бітрікс24 ви можете оцінювати виконання завдання відповідальним. На основі цих оцінок можна побудувати цілу систему преміювання, та й просто отримати високу оцінку своєї праці співробітнику завжди буде приємно :)

Постановник може оцінити завдання за допомогою спеціального поля у вікні завдання.

Також це можна зробити відразу в списку, якщо вивести поле Оцінка в шапку таблиці.

Відповідальний відразу отримає повідомлення про оцінку та побачить, добре він впорався із завданням чи ні.


Також варто почитати:

Допомогло!
Дякуємо :)
Необов'язково:
Залишити відгук про статтю
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Залишити відгук про статтю
Маю додаткові запитання
Замовити впровадження