top_ua
Вхід

Підтримка24

Аналітичні звіти по угодах

Рейтинг:

Для розвитку бізнесу важливо тримати руку на пульсі продажів - оцінювати роботу менеджерів, прогнозувати дохід та знаходити проблемні місця.

У Бітрікс24 ви можете наочно отримати всю необхідну інформацію за допомогою аналітичних звітів.

Налаштуйте їх під себе та будьте в курсі всіх важливих показників :)

Як це працює?

Для роботи зі звітами по операціях перейдіть зі списку або канбана в режим Звіти.

Якщо ви тільки починаєте роботу - ви побачите сторінку з демонстраційними даними. Так буде виглядати аналітика, коли наберуться дані за декілька місяців. Демо-уявлення можна відключити - тоді ви побачите актуальні цифри ваших угод.

Ми постаралися зібрати найефективніші та важливі звіти для менеджера та його керівника. Ви отримуєте набір з восьми звітів, які відразу готові до роботи.

Воронка продажів

Цей блок показує кількість угод на кожній стадії. Ви можете оцінити наскільки ефективно йде робота, та на яких етапах виникають проблеми.

Для воронки продажів можна налаштувати звітний період та напрямок угод для аналізу.

Cуми угод

Що найголовніше в продажах? Звичайно ж дохід.

Другий звіт показує суми угод в блоці з трьох частин. Перша цифра - загальна сума всіх угод за період часу (за замовчуванням це місяць). Друга цифра - сума тільки виграних угод. Третя - різниця між першим та другим значенням - тобто сума, за яку ще належить попрацювати.

В налаштуваннях можна обрати звітний період та змінити логіку відображення. Наприклад, показувати не суми, а відсотки або кількість угод.

Угоди в роботі

Навантаження на менеджерів легко оцінити за допомогою блоку угод в роботі. На ньому ви побачите кількість поточних операцій для кожного співробітника, скільки дзвінків, зустрічей та листів він обробив.

Ці ж cамі показники відображені числами та у вигляді графіка

Контроль оплат

Завершити угоду - це тільки півсправи, важливо отримати від клієнта оплату. Блок контролю оплата підкаже, чи є у вас угоди, по яких не виставлено рахунок.

Перша цифра - сума всіх виграних угод. Друга цифра - сума рахунків, яка вже виставлена. Та, нарешті, третя - решта суми, яка нас і цікавить.

Ці ж суми для наочності представлені у вигляді графіка. По ньому можна швидко оцінити поточну ситуацію з оплатами.

Забуті угоди

При великому обсязі замовлень менеджери можуть випустити з уваги якусь угоду, не передзвонити або не відповісти на лист.

У звіті по забутим операціях ви побачите кількість таких замовлень, зможете відразу перейти до конкретного елементу та почати з ним працювати :)

Групи стадій

Угоди майже у всіх звітах групуються за окремими стадіями, а по групам:

  • Угоди в роботі - це всі стадії, які проходить операція до її заключення
  • Угода укладена - в цю групу потрапляють угоди, які були успішно завершені.
  • Угода провалена - тут будуть всі угоди в провалених стадіях.

Змінюйте налаштування будь-якого звіту, додавайте і розміщуйте блоки так як зручно саме вам і своєчасно отримуйте всю необхідну інформацію.

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло