top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Вхід
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Налаштування синхронізації CardDAV

Рейтинг:

У Бітрікс24 доступна синхронізація контактів з мобільним телефоном по протоколу CardDAV. «З коробки» даний протокол підтримують пристрої компанії Apple - наприклад iPhone, iPad, Mac.

Перед початком синхронізації контактів по протоколу CardDAV, потрібно перейти на сторінку Моя сторінка обрати в правому меню пункт Синхронізація

Моя страница - Синхронизация

На сторінці Налаштування синхронізації обрати, які контакти синхронізувати:

Синхронизация по протоколу CardDAV

  • Користувачі системи - це контакти колег з Підрозділів вашої компанії (якщо потрібні контакти з декількох підрозділів, то обрати потрібні можна за допомогою кліка миші та затиснутою кнопки Ctrl, на MacOS - Command).

  • Користувачі екстранет - це запрошені зовнішні користувачі з груп Екстранет.

  • Контакти CRM - можна обрати, які контакти з CRM синхронізувати - Свої чи Всі, а також їх кількість.

  • Компанії CRM - можна обрати, які компанії з CRM синхронізувати - Свої чи Всі, а також їх кількість.

Опція За замовчуванням синхронізувати потрібна для тих пристроїв, які запитують контакти, але не вказують з якої колекції (Користувачі системи, Користувачі екстранет, Контакти та Компанії CRM) повинні синхронізуватися контакти (наприклад таке буває на Mac-ах).

Не забудьте поставити галочки на потрібних контактах та натиснути Зберегти.

Далі вже можна приступати до налаштування синхронізації на самому пристрої Apple, слідуючи крокам інструкції, зазначених вище на сторінці Налаштування синхронізації або на сторінці Співробітники.

Дані налаштування застосовуються тільки при синхронізації контактів по протоколу Cardav. Для синхронізації контактів в Android-пристроях по протоколу CardDAV, скоріше за все, знадобляться сторонні застосунки доступні в Google Play.

Синхронізація по протоколу CardDAV, налаштована у даному розділі порталу, проводиться тільки в одну сторону, з Бітрікс24 на гаджет.Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло