Підтримка24

Мобільний застосунок Бітрікс24

У Бітрікс24 можна працювати не тільки на комп'ютері в офісі, а й поза офісом - з аеропорту, кафе, з будь-якої точки, де є Інтернет. У цьому вам допоможе мобільний застосунок Бітрікс24.

Мобільний застосунок Бітрікс24 - це безкоштовний застосунок, що працює з iPhone, iPad і Android-пристроями.

Зараз я вам розповім, що ж цей застосунок вміє.


Спілкування

По-перше, це насамперед спілкування - чати з колегами та чати з клієнтами (відкриті лінії).

bitrix24app1.png

Ви можете створити новий чат у мобільному застосунку, як і в браузері або десктоп-застосунку!

Для цього потрібно просто натиснути на іконку + в правому нижньому куті, oбрати тип чату (відкритий (канал) або закритий чат) і запросити в нього співробітників.

bitrix24app2.png

У списку чатів є можливість закріплювати і відкріплювати діалоги у верхній частині списку - опція Закріпити/Відкріпити, помічати чат як Не почитаний, а також відразу перейти у профіль співробітника, з яким ви видете переписку:

У групових чатах можна ще вимикати і вмикати сповіщення за допомогою опції Не стежити/Стежити в списку чатів. Така ж опція є і в самому груповому чаті - Відключити сповіщення:

bitrix24app4.png

У чат можна запрошувати як по одному співробітнику, так і цілий відділ або підрозділ. А якщо ви власник чату, то в ньому можете призначити нового власника, а так само виключити користувачів з чату.

Для цього відкрийте список учасників чату та проведіть справа на ліво (свайп) по учаснику та оберіть потрібний пункт.

Переглядайте Новини, коментуйте та лайкайте повідомлення колег. Надсилайте фотографії з телефону прямо в стрічку. Форми створення повідомлень спеціально адаптовані під iOS та Android.

bitrix24app6.png

Контакти

Під рукою у вас завжди є повний та актуальний список контактів колег. У мобільній версії Бітрікс24 знайти інформацію про потрібного співробітника також просто, як і на порталі - просто перейдіть в головне меню в розділ Співробітники.

bitrix24app7.png

Синхронізувати контакти телефону та порталу можна в розділі Налаштування > Синхронізація > Синхронізувати контакти.


Налаштування

Усі налаштування застосунку ви знайдете в одному місці. Для цього перейдіть в розділ Налаштування.

Налаштування мобільного застосунку розділені на кілька груп:

Налаштування застосунку

Розділ Сповіщення

 • Отримувати повідомлення - включає або виключає можливість отримання push-сповіщень.
 • Інтелектуальна фільтрація - при включеній опції, поки ви працюєте в десктопном застосунку, на мобільний телефон не будуть приходити сповіщення.Корисно для економії батареї.
 • Лічильник застосунку - ця опція визначає, які лічильники інструментів (наприклад лічильники повідомлень у Живу стрічку (Новини) або чати) будуть впливати на загальний лічильник застосунку на іконці робочого столу.

Також в цьому розділі ви можете відключити непотрібні типи сповіщень мобільного застосунку в Повідомленнях, Календарі, Чатах, Завданнях і Телефонії.

Розділ Синхронізація

Тут можна створити профілі синхронізації контактів і календарів.

На Android-пристроях - це частина системних налаштувань, там додатково можна налаштувати синхронізацію більш детально.

Налаштування пристрою
bitrix24app10.png bitrix24app11.png
 • Налаштування Бітрікс24:

  Мова - мова інтерфейсу Бітрікс24.

  Приховати зображення у сповіщеннях - приховувати аватарку адресата повідомлення в чаті або в Живій стрічці.

  Тактильна вібрація - відключення або включення вібрації в застосунку.

 • Пам'ять - y даному розділі можна очищувати кеш застосунку й завантажених документів.

 • Файли - тут якість відеофайлів, які надсилаються в Живу стрічку або в чати.

 • Звук - ви можете налаштувати мелодії сповіщень.

 • Дозволи - у цьому розділі ви можете управляти правами доступу до фото, камери, мікрофону та геопозіціі.

Управління робочим днем

Тепер ви можете починати та завершувати робочий день, а також ставити перерву прямо з мобільного телефону.


Управління завданнями

У мобільному застосунку можна створювати завдання, контролювати їх виконання, стежити за статусами. У мобільних завданнях доступні будь-які дії з завданнями, які є в Бітрікс24. Якщо в завданнях прикріплені файли, їх також можна відкрити на мобільному пристрої.

bitrix24app13.png

Детальніше про роботу з завданнями в мобільному додатку Бітрікс24 можна прочитати в окремій статті.


Робота з файлами

Мобільний застосунок дозволяє переглядати документи, презентації та зображення. Все, що доступно вам з прав доступу на порталі: ваші особисті файли, загальнодоступні файли компанії, файли колег та ваших груп. Підтримуються популярні формати та документи TXT, PNG, PDF, JPG, XLS, XLSX, DOC, DOCX, PPT, PPTX. Також є вбудований пошук - в цій папці по заголовках та назвам файлів:

bitrix24app14.png

Можна завантажити з мобільного телефону файл в Мій диск та потім прикріпити його з Диска до завдання, повідомлення в Живій стрічці або в чаті.

Зверніть увагу! Є особливість завантаження файлів зображень або відео:

 • Якщо ви завантажуєте зображення або відео спочатку в Мій диск, то такі файли не стискаються, тобто завантажуються як оригінал.

 • Якщо ви завантажуєте зображення або відео безпосередньо в Живу стрічку, коментарі, завдання, в чати, то такі файли будуть стискатися. Це повинно сильно позначитися на швидкості завантаження. Якість завантаження відео можна регулювати в розділі Налаштування > Файли застосунку.

Можна oбрати до 10 різних різних файлів, а під час завантаження ви можете скасувати передачу файлів.

Календар

У мобільному Календарі виводяться актуальний список зустрічей, планерок, зборів та інших заходів. Також з мобільного пристрою ви можете приймати запрошення або відмовлятися від участі у зустрічах, створювати нові події та запрошувати на них своїх колег.

bitrix24app16.png

Синхронізувати події календаря телефону і порталу можна в розділі Налаштування > Синхронізація > Синхронізувати календар.

Мобільна CRM

Застосунок дозволяє працювати з такими CRM-елементами як Справи, Контакти, Компанії, Угоди, Рахунки, Пропозиції, Ліди, Товари. Можна створити новий лід або змінити статус угоди, перебуваючи прямо на переговорах з клієнтом.

У розділі Контакти можна швидко відсканувати візитівку та завести новий контакт в CRM - усі поля візитки автоматично розпізнаються і заносяться CRM, як новий Контакт або Компанія:

Детальніше про роботу з CRM в мобільному застосунку Бітрікс24 можна прочитати в окремій статті.


Аудіо- та Відео виклики

Телефонія Бітрікс24 працює і в мобільному застосунку! Якщо вам потрібно особисто та голосом поспілкуватися з колегою, ви можете йому просто зателефонувати. А при дзвінку з клієнтом ви можете відразу побачити інформацію про угоду з CRM. Ведеться запис розмов, працює перенаправлення дзвінка на іншого співробітника, автоматичне напрямок дзвінка на відповідального та багато іншого.

Аудіо- і Відео виклик працюють через Wi-Fi, LTE, 3G, з підтримкою HD 16:9.

Опція Софтфон дозволяє дзвонити клієнтам прямо з мобільного додатку, використовуючи телефонію Бітрікс24 і інтеграцію з CRM! Знайти Софтфон можна в головному меню:

bitrix24app20.png

Групи

У мобільному застосунку можна працювати з групами Інтранет та Екстранет:

Доступні перегляд активності групи, можливість написати повідомлення в групу, створення та перегляд завдань, файлів групи, завантаження файлів y Диск групи, а також перегляд Бази знань(якщо ви її створили для даної групи):


Мультипортальність

Мобільний застосунок дозволяє одночасно працювати з декількома Бітрікс24. Для перемикання між порталами потрібно в меню натиснути у верхньому меню на кнопку Змінити акаунт і обрати потрібний портал:

Підключити ще один Бітрікс24 можна натисканням на іконку +.

bitrix24app24.png

У режимі редагування акаунтів можна видалити обліковий запис iз мобільного застосунку.

Якщо у вашому Бітрікс24 використовується двоетапна авторизація, то для авторизації в Бітрікс24 після введення основного пароля вам буде потрібно одноразовий пароль із застосунку Bitrix24 OTP (чи подібного, див. підключення двоетапної авторизації). Або ви можете в якості пароля вказати спеціальний пароль зі сторінки Паролі застосунків у Вашому профілі.


Сповіщення

Сповіщення можна Закріпити, щоб не загубити та повернутися до нього пізніше. Також можна Прочитати сповіщення або взагалі Видалити.

Де завантажити?

Та врешті-решт виникає резонне питання - де ж завантажити цей чудо-застосунок? :)

Мобільний застосунок Бітрікс24 ви завжди можете безкоштовно завантажити з розділу Бітрікс24. Він доступний для платформ: Android 6.0+ та iOS 13.0+.Допомогло!
Дякуємо :)
Необов'язково:
Залишити відгук про статтю
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Залишити відгук про статтю
Маю додаткові запитання
Замовити впровадження