top_ua
Вхід

Підтримка24

Мобільний застосунок Бітрікс24

У Бітрікс24 можна працювати не тільки на комп'ютері в офісі, а й поза офісом - з аеропорту, кафе, з будь-якої точки, де є Інтернет. У цьому вам допоможе мобільний застосунок Бітрікс24.

Мобільний застосунок Бітрікс24 - це безкоштовний застосунок, що працює з iPhone, iPad і Android-пристроями.

Зараз я вам розповім, що ж цей застосунок вміє.


Спілкування

По-перше, це насамперед спілкування - чати з колегами та чати з клієнтами (відкриті лінії).

Общение в чатах Общение в открытых линиях

У списку чатів з'явилася можливість закріплювати і відкріплювати діалоги у верхній частині списку - опція Закріпити/Відкріпити, а також приховувати діалоги - опція Видалити:

Закрепить диалог Открепить диалог

У групових чатах можна ще вимикати і вмикати сповіщення за допомогою опції Не слідкувати/Следить в списку чатів. Така ж опція є і в самому груповому чаті:

Отключить уведомления Отключить уведомления

Переглядайте «Живу стрічку», коментуйте та лайкайте повідомлення колег. Надсилайте фотографії з телефону прямо в стрічку. Форми створення повідомлень спеціально адаптовані під iOS та Android.

Просмотр Живой ленты Комментирование


Контакти

Під рукою у вас завжди є повний та актуальний список контактів колег. У мобільній версії Бітрікс24 знайти інформацію про потрібного співробітника також просто, як і на порталі - просто перейдіть в головне меню в розділ Співробітники.

Список сотрудников Профиль сотрудника


Управління робочим днем

Тепер ви можете починати та завершувати робочий день, а також ставити перерву прямо з мобільного телефону.

Управление рабочим днем Управление рабочим днем


Управління завданнями

У мобільному застосунку можна створювати завдання, контролювати їх виконання, стежити за статусами. У мобільних завданнях доступні будь-які дії з завданнями, які є в Бітрікс24. Якщо в завданнях прикріплені файли, їх також можна відкрити на мобільному пристрої.

Задачи Просмотр задачи

Детальніше про роботу з завданнями в мобільному додатку Бітрікс24 можна прочитати в окремій статті.


Робота з файлами

Мобільний застосунок дозволяє переглядати документи, презентації та зображення. Все, що доступно вам з прав доступу на порталі: ваші особисті файли, загальнодоступні файли компанії, файли колег та ваших груп. Підтримуються популярні формати та документи TXT, PNG, PDF, JPG, XLS, XLSX, DOC, DOCX, PPT, PPTX. Також є вбудований пошук - в цій папці по заголовках та назвам файлів:

Мой диск Просмотр файла

Можна завантажити з мобільного телефону файл в Мій диск та потім прикріпити його з Диска до завдання, повідомлення в Живій стрічці або в чаті.

Загрузка файла Загрузка файла


Календар

У мобільному Календарі виводяться актуальний список зустрічей, планерок, зборів та інших заходів. Також з мобільного пристрою ви можете приймати запрошення або відмовлятися від участі у зустрічах, створювати нові події та запрошувати на них своїх колег.

Расписание Создание события


Мобільна CRM

Застосунок дозволяє працювати з такими CRM-елементами як Справи, Контакти, Компанії, Угоди, Рахунки, Пропозиції, Ліди, Товари. Можна завести новий лід або змінити статус угоди, перебуваючи прямо на переговорах з клієнтом.

CRM-элементы Редактировать контакт

Детальніше про роботу з CRM в мобільному застосунку Бітрікс24 можна прочитати в окремій статті
.


Аудіо- та Відео виклики

Телефонія Бітрікс24 працює і в мобільному застосунку! Якщо вам потрібно особисто та голосом поспілкуватися з колегою, ви можете йому просто зателефонувати. А при дзвінку з клієнтом ви можете відразу побачити інформацію про угоду з CRM. Ведеться запис розмов, працює перенаправлення дзвінка на іншого співробітника, автоматичне напрямок дзвінка на відповідального та багато іншого.

Видеозвонки Звонки и CRM

Аудіо- і Відео виклик працюють через Wi-Fi, LTE, 3G, з підтримкою HD 16:9.

Опція Софтфон дозволяє дзвонити клієнтам прямо з мобільного додатку, використовуючи телефонію Бітрікс24 і інтеграцію з CRM! Знайти Софтфон можна в головному меню:

Звонки Звонки из приложения


Групи

У мобільному додатку можна працювати з групами Інтранет та Екстранет:

Группы Группы

Доступні перегляд активності групи, можливість написати повідомлення в групу, створення та перегляд завдань, файлів групи, а також завантаження файлів в Диск групи:

Просмотр группы Написать сообщение в группе


Мультипортальність

Мобільний застосунок дозволяє одночасно працювати з декількома Бітрікс24. Для перемикання між Бітрікс24 необхідно в меню натиснути на кнопку Вийти та обрати потрібний портал:

Смена портала Выбор портала

Підключити ще один Бітрікс24 можна натисканням на іконку +, ввести дані від нового Бітрікс24, та він з'явиться в списку:

Добавить новый портал Ввести данные учетной записи

У режимі редагування акаунтів можна або видалити обліковий запис з мобільного застосунку, або змінити параметри авторизації :

Редактирование учетных записей Изменить параметры подключения

Якщо у вашому Бітрікс24 використовується двоетапна авторизація, то для авторизації в Бітрікс24 після введення основного пароля вам буде потрібно одноразовий пароль із застосунку Bitrix24 OTP (чи подібного, див. підключення двоетапної авторизації). Або ви можете в якості пароля вказати спеціальний пароль зі сторінки Паролі застосунків у Вашому профілі.


Де завантажити?

Та врешті-решт виникає резонне питання - де ж завантажити це чудо-застосунок? :)

Мобільні застосунки Бітрікс24 безкоштовні для кожного користувача. Завантажити  можна в AppStore або GooglePlay.Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло