top_ua
Вхід

Початок роботи з Бітрікс24

Бітрікс24 надає повний набір відмінних інструментів для роботи компанії. Але коли є таке різноманіття варіантів, на початку може бути складно до них всім підступитися. Я розповім вам, як найбільш швидко та просто приступити до роботи :)

Зареєструйте свій Бітрікс24

Щоб почати працювати у вашому Бітрікс24, його потрібно зареєструвати. Це можна зробити абсолютно безкоштовно та буквально за пару хвилин на сторінці реєстрації.

Вкажіть назву вашої компанії та домен

Не забудьте вказати назву вашої компанії, а також домен, який підходить під вашу діяльність.

Укажите название компании и домен

Назву компанії можна також вказати в налаштуваннях порталу.

При реєстрації Бітрікс24 ім'я домену порталу присвоюється випадковим чином. Це доменне ім'я безкоштовно можна перейменувати 1 раз для всіх тарифів. Повторне перейменування домену доступне тільки на тарифах «Команда» і «Компанія».


Запросіть ваших колег

Зрозуміло, для роботи компанії потрібна ціла група співробітників. Додавайте у ваш Бітрікс24 колег та працюйте в команді!

Заповніть ваш профіль

Додайте до своєї сторінки фото, оновіть особисті та корпоративні дані. Також ближче познайомтеся з колегами на їхніх сторінках :)

Налаштуйте структуру компанії

Коли колектив сформований, саме час розподілити всіх співробітників по підрозділах у Cтруктурі компанії!

Привітайте колег в Живий стрічці

Комунікації - найважливіший аспект для роботи сучасної компанії. Додайте повідомлення для ваших колег в Живу стрічку.

Також ви можете поспілкуватися з колегами в Загальному чаті.

Налаштування порталу

Якщо ви бажаєте змінити щось глобально в вашому Бітрікс24, зробіть це в пункті Налаштування лівого меню. Що саме можна поміняти, прочитайте в статті Повний опис налаштувань порталу.

Можна починати працювати :)

Усі інструменти вже готові до використання.

Демо-режим

Безкоштовна версія Бітрікс24 дещо обмежена в функціоналі. Але ви можете підключити пробний 30-денний період, коли вам будуть доступні всі інструменти старших комерційних редакцій. Детальніше прочитайте в статті про Демо-режим.

Впевнена, що ви відчуєте значне зростання компанії після початку роботи в Бітрікс24! А з цими рекомендаціями це зробити буде легко та швидко :)

Якщо ж ви бажаєте покрокової допомоги для початку використання Бітрікс24 у вашій компанії, то можете замовити впровадження у наших партнерів.
Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження