top_ua
Головна сторінка

Підтримка24

Налаштування сайтів та сторінок

Рейтинг:
У Бітрікс24 можна просто та швидко створювати красиві сайти практично будь-якої спрямованості. Але ж крім естетичного задоволення сайт повинен нести реальну практичну користь.

Ви зможете дуже точно відредагувати його, щоб ваш сайт працював саме так, як ви бажаєте! Зробити це потрібно у Налаштуваннях сайту.

Основні налаштування сайту

В першу чергу потрібно провести основні налаштування головних інструментів.

 • Завдання нашого сайту не просто існувати у мережі, а бути популярним та щоб клієнти могли швидко впізнавати вашу компанію. Тому вкажіть для нього Адресу сайту, яка на ваш погляд більш підходить.

 • Віджет на сайт - дозволяє визначити, за допомогою якого віджета наші клієнти зможуть з нами зв'язатися.
  Більш детально про роботу даного інструменту ви можете прочитати у статті Віджет відкритих ліній на сайті.
 • Кнопка "Вгору" - дуже корисний інструмент, особливо якщо у вас на сайті є довгі сторінки. Він дозволяє після тривалого читання швидко перейти до самого початку сторінки.

Додаткові налаштування

 • Фон сторінки - дозволяє встановити картинку або колір для фону сторінок сайту. Це необхідно, якщо у вас є блоки з підвищеною прозорістю, або ви не встановлювали для них індивідуальний фон.

 • Аналітика - для сайту дуже важливо вести статистику, щоб контролювати його популярність та ефективність. Вставте у даному полі ID Google, та у відповідних сервісах буде накопичуватися статистика відвідувань сторінок.

 • Ключі карт - у Бітрікс24 є можливість працювати з Google-картами. Це всесвітньо відомий та популярний інструмент. За замовчуванням, Google-карти вже включені для сайту!
  Якщо у вас виникають проблеми з використанням Google-карт, то у цьому полі потрібно вставити ключ для їх роботи. Інструкцію з отримання ключа можна прочитати тут.
 • Тип представлення - дозволяє обрати для сторінок вид відступів для відображення на екрані.

 • Налаштування robots.txt - тут можна задати текст файлу для індексування сайту роботами пошукових систем.
  Більш докладно про даному файлі ви можете прочитати тут.

Налаштування сторінок сайту

Налаштування для кожної зі сторінок дуже схожі і з налаштуваннями самого сайту, але є деякі специфічні моменти.

 • Для сторінки можна налаштувати її власну адресу, а також зазначити у якому вигляді вона буде відображатися при додаванні посилання на сторінку у соцмережах.
 • У додаткових налаштуваннях сторінок ви можете зазначити Мета-теги сторінки для кращого індексування пошуковими системами. Вони формуються автоматично, але ви можете додати і власні.

 • Визначте, чи потрібно індексувати сторінку у пошукових системах. Майте на увазі, що при вимкненому опції відвідуваність вашого сайту може знизитися.

 • Для сторінок сайту ви можете додавати свій собсвенно HTML і CSS-код. Ваш сайт зможе ефективно працювати і без них, але якщо вам потрібні специфічні функції і елементи дизайну, то це можна налаштувати тут :) Ця операція дійсно вимагає певних знань і її краще довірити кваліфікованому працівнику.

Як бачите, сайт можна налаштувати дуже гнучко, щоб він ідеально підходив під ваші побажання!

Також рекомендую прочитати:

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло

Допоможіть мені, будь ласка, поліпшити відповідь. Напишіть, якої інформації вам не вистачає, я намагатимусь її доповнити.

Дар'я Глущенко

Не знайшли відповідь на своє питання?

ПОСТАВТЕ ПИТАННЯ КОМАНДІ ПІДТРИМКИ24