Підтримка24

Правила використання Бітрікс24.Сайтів

Бітрікс24.Сайти - це неймовірно класний інструмент, за допомогою якого ви можете просто та швидко створювати сайти та лендінги. Звичайно, працюючи в єдиному інформаційному просторі, потрібно дотримуватися деяких правил, щоб ваш сайт не заважав жити іншим людям :)

Правила насправді дуже прості та очевидні.

Завжди дотримуйтесь закону

Працюючи з сайтами, ви публікуєте тільки свій контент, на який у вас є права. Ви дотримуєтеся законів вашої країни, не розміщуючи на сайті заборонену інформацію. А також ви зобов'язуєтеся неухильно дотримуватися вимог законодавства в сфері інтелектуальної власності, реклами та інших., що діють у вашій країні.

За контент сайту відповідаєте ви

Бітрікс24 не відповідає за ваш контент. Працюючи з сайтами, Ви погоджуєтеся та засвідчуєте, що компанія Бітрікс не приймає доручень на створення сайтів, не змінює контент, що розміщується вами, а також не може та не повинна знати про можливу його неправомірність.

Сайтів створюється величезна кількість. І ми не перевіряємо контент, який ви публікуєте. Але ми залишаємо за собою право закрити сайт без пояснення причин, якщо будуть виявлені порушення.

Авторські права

Ви гарантуєте, що інформація, документи та інші об'єкти, що розміщуються на сайтах, не порушують права третіх осіб на результати інтелектуальної діяльності, права на інформацію, що становить комерційну таємницю, не завдають шкоди честі, ділової репутації та гідності третіх осіб, а також були вами отримані з дотриманням чинного законодавства.

Проконсультуйтеся з юристами

Якщо при створенні сайту вам здається, що якийсь контент сайту може бути суперечливим та стати причиною його блокування, то краще відразу проконсультуватися з юристами та вирішити всі питання.

Та пам'ятайте...

Сайт - ваше власне зобов'язання! Будь-яке використання даного функціоналу здійснюється вами тільки під особисту відповідальність.

Повідомте нам про порушення

Як вже говорилось, ми не перевіряємо сайти, які створюють користувачі. Якщо раптом ви зустріли створений в Бітрікс24 сайт, який порушує одне із зазначених правил, швидше повідомте нас за допомогою форми!


Правила дуже прості та дотримуватися їх не складе труднощів, якщо просто ставитися до свого сайту відповідально :)

Більш повну та розгорнуту інформацію про правила використання Бітрікс24.Сайтів можна прочитати в описі правил та обмежень.

Також рекомендую прочитати:

Допомогло!
Дякуємо :)
Необов'язково:
Залишити відгук про статтю
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Залишити відгук про статтю
Маю додаткові запитання
Замовити впровадження